Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhámat 2 napja ellepték...

Konyhámat 2 napja ellepték apró fehér kukacok, mik lehetnek azok és honnan jönnek? Mindent kipakoltam és megnéztem. Főleg felfelé másznak a plafonra.

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik lehetnek, nálam eddig kétszer voltak hasonló dögök. Az egyik kolónia a tarkababból jött, nem főztem babot, így nem is figyeltem hogy már él :) a másik variációnál meg a szezámmag, és a búzadara volt tele. Ha már mindent átnéztél akkor jöhetnek a zacsik is. A lezártak is :)

Bár a fehér kukacok inkább húsra engednek következtetni, no de az gondolom nem lehet.

2011. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 centis vagy kisebb, közepesen vastag, és ész nelkül mászik mindenfelé? Légykukac, valamit beköptek és onnan kelt ki. Öt-hat naponként ujra kezdik rakni a petéket. egy hónap alatt milliószorosára képesek növelni a "létszámot". Alapos fertőtlenítés és takarítás, miután megtaláltad a gócot!
2011. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dobd ki a liszteket, abban szeretnek lenni leonkább.

És az összes hasonló, bezacskózott dolgot nézd át.

2011. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!