Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettetek már olyan ruhát,...

Vettetek már olyan ruhát, amiben az állt, hogy ki kell mosni első használat után? Amúgy Kínából származik, de nem a kínaiba vettem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok maradi és hü*ye, de én minden vásárlás után kimosom a ruhákat és minden használat után is...
2011. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden uj ruhat atkell mosni mielott felvenned! TEhat mosd at, es meg egy kis ecetet is tehetsz az oblito vizbe. Ma mar ritka az, amikor nem kinai a gyarto es teljesen mindegy, hogy hol veszed meg pl.
2011. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel minden ruhában maradhat gyári por, kosz, ezért mindent ki kell mosni használat előtt, különösen a fehérneműket.
2011. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod, ezt pont ezért írják bele, amiért az amcsik mikrohullámú sütő kézikönyvébe a macskaszárítást: van, akinek nem evidens...
2011. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem inkább első használat előtt? Én is mindent kimosok, mielőtt először felvennénk, de nem mindent mosok ki első használat után, pl. farmert többször is használunk.
2011. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

OMG! igen, ki szoktam mosni használat után a ruhákat.

mivel többnyire turiban vásárolok, így evidens, hogy előtte is.

2011. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi az az OMG?
2011. okt. 17. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Oh My God !!!


Általában akkor használjuk ezt a kifejezést, ha valaki olyat mond/ír, ami .. hogy is mondjam szépen ... szóval megdöbbenésre használjuk. Ez a lényeg!

2011. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Állítom, aki használja, a középfokúja sincs meg. Azon szoktam nevetni, mikor egyesek angol szavakat használnak, és nem is tudnak angolul.
2011. okt. 17. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenki tudja, hogy mit jelent, aki használja, különben, honnan tudná, hogy MIKOR használja helyén a kifejezést? nem kell ahhoz középfokú angol, de még alapszintű sem, mert ahogy itt, fentebb is, aki nem érti, megkérdezi - nem kell degradálni az embereket, attól nem lesz több senki; a másik dolog, amin a hajam téptem kb, az a KÉRDÉS? nah az tényleg OMG, sőt, sokkal inkább OMFG! xDD tényleg van olyan, akinek nem evidencia, hogy MINDEN ruhaneműt - igen, az ÚJAT IS! - ki kell mosni első használat előtt? (úgy látszik, ezeket is mindenki használja, akinek nincsen alapfokúja se :P mármint ismerete a világról, bakker!)


viccen kívül pedig: a gyártás során különféle vegyi anyagokkal kezelik a textíliákat - színeseket, fehéreket egyaránt -, amik nem igazán jók, ha érintkeznek a bőrrel, mert erősen allergének - és ez vonatkozik az ágyneműkre, törölközőkre ugyanúgy!

2014. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!