Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam fel a laminált...

Mivel mossam fel a laminált parkettát? Vettem kimondottan arra való felmosót, be is tartom az adagolást (pronto), de amikor megszárad, mégis tiszta fehér csíkos a parketta

Figyelt kérdés
Nagyon kicsavart felmosóval mosom.Próbáltam a hagyományos felmosót is, meg a motorosat is, de mindegyiknél ez a problémám .
2011. okt. 19. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem toszkán égerfa a lamináltam és sima enyhén domestosos vízzel,vagy szavo ultra plus géllel vagy Domestos általános tisztítószerrel mosom.És nem csíkos,maszatos nem fehér.
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párszor mosd fel tiszta vizzel, mert a csikok a túl sok felmosószertöl vannak. Utána pedig az elöirtnak max. harmadát-negyedét tedd a vizbe, ha többet teszel, attól nem tisztább lesz, hanem csak csikosabb.
2011. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Èn is ugyan igy voltam mikkor laminát padlonk lett. Mindent kiprobáltam,de a legjobban a pril mosogatoszer vált be, csak ép egy nagyon kevés kell belöle, igy egyáltalán nem csiko a podlom.
2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Megpróbálok kevesebbet tenni belőle, meg tiszta vízzel is átmosni.
2011. okt. 19. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maradok a sima mosogatószernél, abból egy keveset a vízbe és kész, sose csíkos. :D
2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sima felmosófolyadékot használtam míg volt laminált padló. Mindig fényes volt.
2011. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Molnár Marianna válasza:
70%

Mosogatószer nem jó,mert nagyon habzik.

Vegyél ajax felmosószert,nagyon szép lesz tőle a parketta és illatos lesz a lakás.

2011. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a felmosóvízbe pici mosogatószert és textil öblítőt, coccolinot teszek, és a felmosót nagyon jól kicsavarom hogy ne áztassam el sosem a padlót.Csodás illat lesz tőle és gyönyörű a laminált parketta, nem csíkos.
2012. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én sampont teszek a vízbe, szép fényes lesz a padló, nem utolsó sorban finom illat lesz.
2015. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!