Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom "eltüntetni" a...

Hogyan tudom "eltüntetni" a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam szellőztetéssel, festéssel, hypózással és még mindig érezni, pedig már nem dohányzik senki a lakásban. Nagyon idegesítő, mert itt hiába takarítok, mégsem érzem, hogy tiszta illat lenne a lakásban...
2008. márc. 20. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hààààààààààààt.ez volt az én bajom is.....amit még megtehetsz,hogy a porszivo porzsakjàba teszel illatgyöngyöket(lehet kapni àruhàzakban)és azzal porszivozol,illetve minden helyiségbe veszel ilatositokat...ami még fontos hogy a ruhàk mindig ki legyenek mosva,mert az àtveszi nagyon a cigiszagot,a kabàttol kezdve a pulcsiig...
2008. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%

Új tapéta, új függöny, új huzat, új (padló)szőnyeg, új ruhák . . . új lakás :D

Sosem kellett volna elkezdeni dohányozni :S Részvétem, ez bizony elég kellemetlen.

Sok sikert és

Üdv.

2008. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Lecseréled a bútörökat, ruhákat, mindent. Vagy elköltözöl egy teljesen vadiúj üres lakásba és új bútörökat veszel bele.
2008. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Pedig az újrafestés szokott segíteni. Én régen mindig dohányoztam a szobámban (félszoba volt), olyan cigiszaga volt, hogy hihetetlen. Aztán egy fél évig nem laktunk a lakásban, anyukámat megkértem, hogy minden reggel menjen át abalakot nyitni és minden este csukja be (szomszéd lakásban lakik). Fél év múlva nyoma sem volt a cigiszagnak, persze festettünk is, most az a kisfiam szobája, gondolhatod, hogy nem altatnám ott, ha füst lenne, vagy bármi. Szóval kell egy fél év, mire teljesen eltűnik, meg nem árt kifesteni, de ahogy írod, az már megvolt. Fél év intenzív szellőztetés.
2008. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Be kell meszelni,az össz ruhákat,függönyöket,asztalterítékeket stbt kimosni,minden bútort áttörölni azzal a takarítószerrel amivel takarítani szoktál,jól kiporszívózni,jól kiszellőztetni naponta többször s sokáig.Minden helyiségbe venni 1 illatosítót:én ajánlanám az Air Wicket amelyet beállíthatod hogy hány percenként fújjon friss illatot.Szőnyeget vagy kimosni,vagy nedves kefével(szőnyegtisztitós vizbe mártogatva,majd kicsapkodni a vizet a keféből) jól átkeféni-nem is lesz nagyon vizes a szőnyeg,csak picit nedves,s felfrissül a szőnyeg,jobb illata is lesz,tisztább is lesz.Remélem segítettem 1 picit!Üdv!
2008. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Folyamatos szellőztetés mellett nem maradhat nyoma a dohányzásnak. Legalább is nálunk nem maradt :)
2008. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Van szagtalanító textilspray a DM üzleteiben, anti tabacco füstölő a Bahiában, elektromos anti tabacco szobaillatosító a Tescoban.

Az áporodott szag csökkenthető, de csak teljes lakásfelújítással szüntethető meg véglegesen.

2008. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
16%
Beöntesz két kanna benzint és már el is tűnt a cigiszag.
2008. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket mindenkinek...:)


hmm... a benzinkannás megoldás roppant kreatív köszi...

2008. ápr. 1. 09:55
 10/14 anonim válasza:
100%
Nah igen.Én is szoktam itthon cigizni..sőt csukott ablaknál is.Ilyenkor kajak bele megy a szag a butorokba meg a szőnyegbe.Nekem a füstölő vállt be.meg persze utána egy jo szellőztetés.ilyesmi
2008. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!