Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindig gumitalpú papucsban...

Mindig gumitalpú papucsban vasaltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy az ingeket összehajtjátok vagy vállfára teszitek vasalás után?

Bocs az egyszerű kérdésekért, kezdő vagyok.

2009. máj. 14. 10:52
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem vasalok gumitalpú papucsban, nincs is olyanom. Vasalás után a vállfára rakom vissza az ingeket, amin száradtak. Amúgy miért kellene gumitalpúban vasalni? Nem ráz a vasaló, ha sérül a kábele, akkor meg nem szabad használni semmilyen papucsban.
2009. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én zokniban vasalok, mert szőnyegen áll a vasalódeszka, enm fázok, és vállfára rakom, csak néha kevés a vállfa, szóval télen a rövidujjas, nyáron a hosszúujjas ingek közül 6-7 darab összehajtva van a polvon.

a pólókat is átvasalom és a gyakran használtak vállfán vannak a többi hajtva.

2009. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan, mindig papucsban. A téli papucsom gumitalpú, viszont a nyári szivacs, de mezítláb sose.

Az ingeket vállfára rakom, a pólókat összehajtogatom, viszont a férjem galléros pólóit szintén vállfázom.

2009. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Mezitláb vasalok. Az ingeket és pólókat pedig vasalás után össze szoktam hajtani, nem teszem őket vállfára.
2009. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

ha nagyritkán vasalok, (egyetemista vagyok, azonfelül alig van vasalást igénylő ruhadarabom) akkor mezítláb, otthon csak így szoktam lenni, mert személyszerint utálom a zoknit és a papucsot is

pólót hajtogatva, inget vállfára teszem

22/L

2009. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
:) Miért a gumitalpú papucs? Áramütés ellen , vagy miért? Vagy felfázol? Én általában nem is tudom miben vasalok :) ! Soha nem foglalkoztam még vele :), de jó ez a kérdés, az ingeket vállfára teszem... :) Ezen jót mosolyogtam... aranyos...
2009. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Azért lettem lepontozva, mert nem teszem vállfára az ingeket?

:-)

2009. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mezítláb vasalok. És ülve :)))

Az ingeket vállfára teszem, a pólókat hajtogatom.

2009. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Gumipapucs nélkűl, ingeket vállfára:)
2009. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!