Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Úgy látom a mosógépemben nem...

Úgy látom a mosógépemben nem elég nagy a víznyomás, pl. az öblítőt nem mossa ki a ruhákból, pedig nem pakolom tele és elég sok ruhában mosás után folt lesz, mintha zsíros lenne, és ezeket dobhatom ki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 07:21
 1/5 A kérdező kommentje:
talán 5 éves ha van....
2008. márc. 26. 07:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a géped a hibás és nem is a víznyomás, hanem maga az öblítő!4 Én is hasonló helyzetben vagyok mint te pedig Coccolinot használok, é s azt is már külön flakonokban felhígítom használat előtt. Több kolléganőm is panaszkodott, már ilyenre. Tehát ezek szerint ennyi embernél nem lehet a víznyomás és a gép hibája. Sajna manapság ilyen pocsék öblítőket gyártanak az un. márkás cégek:-)))
2008. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Szia .Nálam is hasonló volt , én mosóport cseréltem le folyékonyra.Bevált.És lenor öblítőt haszlálok.
2008. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Milyen öblítőt használsz? A koncentrátumokból nagyn kevés kell csak. És ha megmarad az illata, az rendben van.
2008. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez nem a víz nyomásától függ, hanem mondjuk a gépben lévő víz szintjétől, illetve a henger forgásának sebességétől. Érdemes kitisztítani a tartályt, ahova az öblítőt teszed. A lyukak, ahol a víznek folynia kéne esetleg beszáradhatnak az idők során lerakódott öblítőtől (ezt csökkenti az öblítő higítása)...a probléma alapvetően az, hogy nincs elég víz avagy elég gyors forgás az öblítés alatt...
2008. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!