Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Farmernadrágot maximum hány...

Farmernadrágot maximum hány fokon lehet mosni?

Figyelt kérdés
Elég piszkos a nadrágom, ezért szeretném minél magasabb fokon mosni, csak nem tudom, mennyi nem árt még meg neki.
2011. dec. 18. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Farmer és farmer között hatalmas különbségek vannak. Olvasd el a címkéjét és annyi fokon mosd.
2011. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

én vettem egy nagyon drága márkás farmert, viszont később fogytam és nagy volt kicsit ezért direkt kimostam 90 fokon hátha összemegy. semmi baja nem lett. sem a színe sem a formája sem a mérete nem változott.

szerintem 60 fokon még simán kimoshatod.

2011. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
En mindegyiket 40 fokon mosom.Ha tul piszkos vegyel Vanish-t szines ruhaknak v. hasonlo valami szert,jol kiviszi a piszkot,v. aztasd be mosas elött,ha mas nincs keves edenymoso folyadekot is tegyel bele.A sogornöm nem egyszer kifözte ,95-ön,semmi baja nem lett,en nem mernem.
2011. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Nálunk az volt a mai ebéd. 235 fokon főztem és szét mállót a vendégeknek nem izlett. Csak a Buksi ette meg.
2011. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A farmerem már elég régi, így a címkéről az utasítás rég kiment. 40 és olykor 60 fokon elég jól bírta a mosást. Mindenesetre azt hiszem, nem próbálom meg a 90-et, mert ez a legjobb nacim.


Az utóbbi egy elég értelmetlen válasz volt...

2011. dec. 18. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
90 fokon is nyugodtan moshatod, nem fog összemenni. De ha nem autót szereltél benne, elég a 60 fok is.
2011. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már elég régi kérdés ugyan, de vigyázz a 60 fokos mosással. Nekem van olyan farmerom, aminek semmi baja nem lesz, és azt mindig is ilyen hőfokon mosom, olcsó, tescos, de olyan is, ami megrövidült 60-on. Az igaz, hogy sztreccses anyagú volt.
2012. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Sztreccsest azért sose mernék betenni 60 fokra. A mostani igen, de a 90-et nem kockáztatom meg. :)

De nem is hinném, hogy szükségem lenne rá.

2012. ápr. 24. 23:48
 9/13 anonim válasza:
9%

Szia!

Nyugodtan moshatod 90 fokon! Sőt, alacsonyabb fokon és magasabban is tisztíthatod. Egyébkén Magyarországon é. sz. 47°, k. h. 19° ezen a fokon illik mosni!

2016. szept. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
6%
Ezt a választ azért küldtem, mert hülye kérdésre, hülye válasz! Hány fok? Ha már valaki feltesz egy kérdést, illene pontosan leírni, hogy a "fokon" mit is ért. Mert lehet az hőmérséklet (azon belül 3 féle) lehet földrajzi, esetleg matematikai.
2016. szept. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!