Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Furdoszobai tukromet mivel...

Furdoszobai tukromet mivel tudom ugy tisztan tartani, hogy allandoan ne latszon rajta meg a para?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

sehogy. egyszerű fizikai folymat.

az egyetlen elvi lehetőség, hogy fűti az ember, akkor nem csapódik le rajta a pára.

2008. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En meg nem probaltam, de lehet, hogy jo a kocsikba kaphato paramentesito spre amivel a kocsi ablakat belurol be kell fujni. Probald ki, hatha bejon. Aztan irj, mert ha jo, akkor en is veszek :-)
2008. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szappannal kell átkenni,majd törlővel letisztítani.2-3 napot kibir.
2008. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Rossmann illatszer üzletbe vegyél úgynevezett " varázsrongyot "MIKROSZÁLAS TÖRLŐKENDŐ így keresd amely jó ablak, üveg, fára stb kb 700Ft.Nagyon ajánlom mindenkinek takarításnál is. Én fürdés után szárazon áttörlöm a tükröket ha párás lesz és RAGYOG.Lehet a kagylót is áttörölni,csapokat stb.Ha kipróbálod meglátod örülni fogsz, hogy ajánlottam.
2008. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a melegített tükör nem párásodik. jobb helyeken kis fűtőizét tesznek a ükör mögé. :)


[f816a0b97b7ea8f73d61ba72082b7ed6]

2009. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!