Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám kiszedni a...

Hogyan tudnám kiszedni a matracomból?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy sikeresen le lett hányva az ágyam viszont nem akarom, hogy a szüleim megtudják. Nem tudtok esetleg valami ötletet adni amivel ki tudom szedni a foltot a matracból? [domestossal áttöröltem, hogy nagyjából lefertőtlenítsem, de a folt még mindig ugyanúgy látszik..]

Előre is köszönöm a válaszokat.(:


2012. jan. 16. 18:08
 1/6 anonim válasza:
Hát... ilyen velem is történt, hogy egyszer zsíros kaját ettem majd éjszaka jól belehánytam az ágyamba de nem nagyon érdekelt és az ágy sarkába tűrtem, és olyan formája lett mint egy labdának. Másnapra jól berohadt az ágyamba és ki kellett dobni a matracot. szerintem te is dobd ki vagy ha szeretsz a hányásos ágyadban aludni akkor hagyd úgy.
2012. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mosd ki a matrachuzatot. vagy nincs rajta?
2012. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Takard le egy pokróccal,miután jó alaposan kidörzsölted,mert a foltja valószínűleg marad!
2012. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kislányom! Amiért nem voltál őszinte a padlón fogsz aludni!
2012. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kefe, mosogatószer. Keféld át. Sokszor. A vizet gyakran cseréld. Idővel kitisztul, de akár 10-15 alkalommal is kell vizet cserélned, hogy ami már kijött, azt ne kend vissza. Minél előbb csináld meg, frissen még akár teljesen kijött volna, most már szenvedősebb lesz.
2012. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor még van esély rá hogy ki tudjam tisztítani? és ilyen folttisztító vagy hasonló kiszedi belőle?
2012. jan. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!