Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Arielt megéri venni? (mivel...

Arielt megéri venni? (mivel drágább mint a többi pl Lel ) port vagy folyékonyt használtok?

Figyelt kérdés
van olyan ,hogy vett olcsobbat mosoport és megbánta,mert nem mos olyan szépen?egy mosás árban mennyire jön ki ?
2012. febr. 9. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak az Ariel jött be. Anyukám amióta az eszemet tudom, azzal mosott. Amikor különköltöztem, kipróbáltam többféle mosószert, de egyik se volt igazán jó. Úgyhogy visszaálltam az Arielre.

A tapasztalataim:

1. nem kell belőle sok, a porból 75 ml, a gélből 35 ml elég egy egész dobnyi ruhához.

2. a por tökéletesen feloldódik még hideg vízben is, nem fog szállni mosás után a ruhából.

3. a mosószertartályban - hacsak nem valami extra pocsék konstrukció - nem lesz belekövült mosópor. Az én gépem másfél éves, csak Arielt használok, és tökéletesen tiszta az adagolófiók, pedig soha nem takarítottam.

4. nem kell öblítő. Mivel rendesen feloldódik a por is, az öblítés kihozza a ruhákból.

5. nem kell a különféle foltokkal vacakolni. Itt nagyon sokan írnak számomra érthetetlen problémákkal. Ételfoltok, fű, vörösbor és hasonló mindennapos szennyeződések simán kijönnek ha nem az első, akkor a második mosással.

6. a legtöbb mosószernél olcsóbb. Mert hiába kerül egy mosószer feleannyiba, ha háromszor annyit kell használni. Anno volt egy lakótársam, aki csakis teszkós mosógélt vett, mert az olcsó. De több mint egy decit használt egy mosáshoz, és még úgy se lettek tiszták a ruhák!

7. elfelejtheted az áztatást és hasonlókat. Simán kijön minden anélkül is :)

2012. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak nem bányában dolgoztok és nincs egy kisgyereketek, aki minden összekoszol, akkor nem éri meg. az illata jó, de nem tud többet mint egy átlagos mosószer. nem is a minőséget, hanem a reklámot fizeted meg.
2012. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy gyerek van,tud koszos ruhát produkálni elég hamar
2012. febr. 9. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbántam, hogy régen vettem Tide-ot, nem lettek szépek a ruhák tőle, hiába volt olcsóbb. Azóta csak Ariel mosóport használok, tényleg nem kell sok belőle, mert a túladagolás következtében ragadnak a ruhák, bár akkor még egyszer ki kell öblíteni őket kis ecetes vízben és semmi gond. Az Ariel nagyon gazdaságos, sokáig elég.
2012. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Arielt bántam meg. Csak a nevet kell megfizetni,de nem ér többet mint az Aldis Tandil.
2012. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!