Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Összemostam egy fehér galléros...

Összemostam egy fehér galléros felsőt véletlenül a színes ruhákkal. Csúnyán beszürkült a gallérja, mivel tudnám vissza kifehéríteni? Van rá mód? Maga a felső szürke, nem fehéríthetem.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Klór? vagy Tomi kristály a szóda erelyével?? ezért jó a szonfogó.
2008. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ, de valami olyanra számítottam, ami kipróbált recept.

Szerinted hogyan klórozzam, ha egyszer a felső színes?? Tuti ráfolyik. Másik dolog, hogy nem kell kioktass, nem azért tettem fel a kérdést! Képzeld, használtam színfogót, és sz@rt sem ért, épp ezért lett szürke a gallér. Ennyit a színfogóról.

Kösz a választ. Olyan valaki írjon, aki járt már hasonlóan, és sikerült rendbehoznia valahogy. Sajnos a kedvenc blúzomról van szó, ami nem volt olcsó.:-( Köszönöm!

2008. ápr. 11. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Én mandzsettával jártam így. Benedvesítem, beszórom sütőporral,hagytam állni kicsit (kb. fél óra), és kimostam. Az szépen visszafehérítette. Elvileg a színt nem veszi ki. Az én blúzomból legalábbis nem vette.
2008. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31%
hogy te mekkora durung vagy hallod, mikor oktatott ki? örülj, h válaszolt valaki, ha már ekkora láma voltál. sötétebb vagy, mint a gallérod
2008. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak üzenem: Durung, sötét és láma vagy te, fiacskám, senki sem kért ilyen hozzászólást, ez nem válasz a kérdésemre!! Továbbmegyek: mi a jó fene közöd van hozzá, hogy kinek mit válaszolok?? Ez nem egy beszélgetős oldal, főleg nem beszólós!! Ezt vedd figyelembe, te tuskó!

Akkor írj valahová kommentet, ha tudsz segíteni!

2008. ápr. 15. 13:08
 6/6 anonim válasza:
66%
Menj csak tovább, ismét bizonyítványt állítottál ki magadról. Igaza volt az előttem szólónak. Olvasd el a saját kommentedet, akár magadnak is írhattad volna. Egyébként a sütőporos megoldás már nekem is bejött, de már le se merem írni, mert lehet, hogy neked nem segít és akkor én is megkapom, hogy minek írtam.
2008. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!