Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fürdőszobámban a fehér fuga...

A fürdőszobámban a fehér fuga egészen elszíneződött, bekoszolódott. Mivel fehéríthetem ki újra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. semmivel. Max. ha újrafugázod.

Fehér vagy világos színű fugát ilyen helyeken nem igazán szerencsés használni, mert nagy eséllyel bekoszolódik, aztán nem lesz olyan szép.

2008. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előző válaszolónak teljesen igaza van.Legközelebb használj szürke fugát.Lehet nem olyan szép,de nem is koszolódik be.
2008. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont domestos és valami kefe csodákra képes. Nekem is fehér a fuga a világos csempéhez, szürkével eleve koszos hatása lenne. Nem lesz kis munka, nem lesz könnyű, de szép lesz :) Viszont próbáld ki egy kis helyen előtte, hogy segít-e. Ne dolgozz feleslegesen, ha mégis újra kell fugázni.
2008. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A "koszolódás" oka lehet egy penészfajta is, amelyik a párás levegőben könnyen szaporodik. Létezik olyan spray (pl. MOLTO Penészeltávolító 500 ml), amivel lefújva a fuga újra kifehéredik. Megpróbálhatod, hogy erős hypót viszel fel rá - nagyon óvatosan - kézi virágpermetező segítségével. Néha ez is segít.
2008. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vízkőoldó vált be csak arra kell figyelni hogy csaka fugába menjem mert megmarhatja a követ!! Nagyon szupin kipezsgeti a koszt belőle :))
2008. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én a Welldon szaniter tisztítót használom és gyönyörű lesz tőle.700 FT-ba kerül kb és sokáig elég.
2008. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a súrolókrém (Cif pl) és a fém dörzsi szivacs vált be - a fugák mentén végigdörzsölöm és újra szép fehér lesz

fél óra alatt megvan és csak félévente kell megcsinálni

2009. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!