Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tüntethetem el a fehér...

Hogyan tüntethetem el a fehér damaszton lévő alkoholos filctoll nyomát?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.-
2008. ápr. 20. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...azt hiszem azt a terítőt már sirathatod.

Nekem úgy 3éve lett filces az egyik nadrágom(vászon),szerencsére nem feltűnő helyen,így hordtam tovább,és még mindig nem jött ki,pedig gyakori mosásnak van kitéve,és gondolom egy damaszt terítőt nem mosol szinte hetente.

2008. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos gondoltam, hogy ez lesz a sorsa :'(
2008. ápr. 20. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fessed be,batikolhatod is több színnel és akkor nem kell az egészet sötétre csak a folt helyén meg még dísznek egy.két helyen.
2008. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Alkohollal próbáltad? Mert én úgy tudom, hogy amilyen bázisú az anyag, azzal a bázissal lehet oldani. Az alkoholos filc pedig alkohol bázisú, tudtommal.
2008. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az autók fényezése víz bázisú, mégse mossa le az eső!

Nagyanyám mondaná: Ecetes ollóval kijön!

2008. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%
Én is jártam már hasonlóan, elég bármuilyen alkohol tartalmú dologgal lefujni és kiöbliteni vízzel. Még aparfüm is jó rá xD
2009. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!