Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépem a poharakat...

Mosogatógépem a poharakat teljesen foltossá tette. Miért? Hogy előzzem meg a foltosodást? Mit tudok csinálni a foltokkal?

Figyelt kérdés
Érdekes, egy bizonyos poharakról van csak szó. A folt nem tudom, hogy vízkő-e vagy öblítőszerfolt. Ecet, vízkőoldó nem használt. :(
2008. máj. 5. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hacsak egy fajta pohárnál fordul elő akkor szerintem nem a gép hibája. Nekem régebben volt, hogy foltos maradt a pohár, igaz akkor nem használtam öblítőt hanem tabit ami olyan "minden az egyben". Most somat sok az egyben használom és a lidlben kapható kék flakonos öblítőt W5 a neve azt hiszem.:-)))
2008. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor tehát az öblítőszer kevés, adagoljak többet?
2008. máj. 6. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden poharak lehet mosogatógépben mosogatni! Érdemes olyat venni, amelyiken külön fel van tüntetve, hogy lehet, mert különben elszíneződik, vagyis olyan, mintha fehér lerakódás lenne rajta.
2011. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!