Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 6 nap múlva költözünk, van...

6 nap múlva költözünk, van most értelme letörölnöm a port a bútorokról? Kb egy hónapja nem takarítottam itt (innen költözünk el) tisztességesen.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 15:02
 1/8 Jubilee ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarod az új lakásba átvinni a port. :) Mindenképpen tüntesd el a port mielőtt költöztök!
2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenének? :-))

Én három hónapja nem töröltem le, mert felújítunk...

(nem is zavar, majd utána, alaposan)


Ha otthagyod a bútort, törölgesse az új tulaj, ha elviszed, még úgyis összemancsoljátok.

2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elvisszük a bútort. Én is arra gondoltam hogy ha már üresek a polcok vagy még itt, vagy már ott úgyis letörlöm.
2012. aug. 13. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Édesanyám úgy tanított: új lakásba, új helyre nem visszük a régi port és koszt. Vagyis, amikor a férfiak a ruhás-szekrényt is kirámolják a helyéről, ott állsz, (állok) és kis seprűvel gyorsan lesöpröm a hátulját is, ne úgy kerüljön fel a kocsira.

Töröld át most, és akkor már az új helyen csak a helyükre kell tolni. Elég fáradtak lesztek, ne kelljen még azzal foglalkozni.

2012. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Míg az új helyre ér, bőven összepiszkolódik még.
2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor pakoljátok, összefogdossák a figurák.

Az új helyen kell letakarítani!

2012. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Én azt mondom, magát minősíti a háziasszony, aki porosan, mocskosan adja ki a kezéből a költöztetőknek a bútorját. Tisztességesen megtakarítva szállítsd el. Mindegy, hogy utána bepiszkolódik, de fő a becsület.
2012. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Volt egy kolleganőm, megkért segítsek neki a költözésnél, ráadásul én kerítettem nekik a fuvarozót is.

Még a gáztűzhelyet sem takarította meg (sem akkor, sem előtte kb. 3-5 évvel), ahogy a rakodók kiemelték a helyéről, a mocskos oldalát fogva kicsúszott a kezükből, elejtették. A tulaj+felesége elkezdtek ordítozni, a rakodók pedig fogták magukat, kimosakodtak a kútnál a mocsokból, és otthagyták az egészet.

Én égtem mint a rongy a háziasszony helyett.


Ezzel nem azt mondom, hogy nálad is és mindenkinél ez van, de az már megintcsak másfajta kosz, hogy a leporolt bútort fogdossák a rakodók össze, minthogy esetleg valami régebbi szennyeződésbe futnak bele.

2012. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!