Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül az amway...

Mennyibe kerül az amway mosogatószere?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Sokba, nem is jo.
2012. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Használtam már, szerintem jó, nem is drága, mert írtó sokáig elég volt. Csak nem tudom most hol tart az ára.

2012. aug. 27. 15:41
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja, és ha erre téved véletlen egy amway-os, szívesen fogadnék tőle egy privit, mert lenne több kérdésem is néhány termékkel kapcsolatban.
2012. aug. 27. 15:44
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Létezik még egyáltalán? Kb. 15 éve nem hallottam róla!
2012. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bence_ ***** válasza:
57%
Létezik. 125ft fél liter mosógató szer.
2012. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nekem is aktuális lesz a vétel, 2300, azt hiszem, de én régi vevő vagyok, lehet olcsóbban adják :)

Szerintem jó, nekem nem szárítja ki a kezem, és nem érzem olyan büdösnek, mint a többit. Az L.O.C. meg a kézi mosogatószer a két termék, amit használok tőlük. Ja, meg a sütőtisztító, de az már öt éves.

2012. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

kézi:

Folyékony mosogatószer koncwentrátum (1 liter): 1850 / 2400

Adagolóflakon: 300 / 400


gépi:

Mosogatószer tabletta mosogatógéphez (60db): 4100 / 5300

Mosogatópor mosogatógéphez (1,4 kg): 3.700 / 4.800


Mwegjegyzések:

-az első szám a tagokra vonatkozó beszerzési ár, az utóbbi az eladási ár külsős vásárlóknak.

-a hivatalos javasolt higítása a kézi mosogatószernek: 3 víz : 1 mosogatószer, így 1 liter mosogatószer 500ft-ba kerül (fél liter 250)

-az egyetlen mosogatószer az országban, amit gyümölcsmosásra hitelesített az ÁNTSZ

-a gépi mosogatószer javasolt adagolása 10g / mosás.


Bármi kapcsolódó kérdésre szívesen válaszolok.

2012. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

-az egyetlen mosogatószer az országban, amit" gyümölcsmosásra hitelesített az ÁNTSZ"


Az ANTSZ nem hitelesít semmit.Erre meg a sima csapvíz

meg bevált már több száz éve..


"-a gépi mosogatószer javasolt adagolása 10g / mosás."

Ami ugye egy kalp sz. sem ér a legerősebb szerekből is kb 30g kell.Egyébként sima mosószódából is elég 30g csak annak 300Ft kilója nem 4800... :-)

2012. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Mindenesetre ezek a tények, az aktuális árváltozás is látható:


[link]


A gyümölcsmosásra való használhatóság is ottvan. Ha valaki azt hiszi, hogy az Amway hazudik, jelentse föl fogyasztók megtévesztéséért. Ha tényleg hazugság, meg fogja nyerni a pert. Én amúgy elégedett vagyok vele.

2013. ápr. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha valaki azt hiszi, hogy az Amway hazudik, jelentse föl fogyasztók megtévesztéséért. Ha tényleg hazugság, meg fogja nyerni a pert. "


Azt ugye tudod, hogy per esetén a vesztesnek a perköltség mérték a feljenetés tárgyának az értéke? Ez ebben az esetben több millió Ft, és mivel a pervesztéshez elég egy alaki hiba (tehát nem kell, hogy a feljelentettnek igaza legyen), ezen kivül egy nagy cégnek komoly ügyédcsapata van, akik lényegtelen apróságokba belekötnek - EZÉRT nem jelenti fel öket senki, nem pedig azért, mert amit reklámoznak, az igaz is.

2013. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!