Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire parasztság egy...

Mennyire parasztság egy társasházban most (este 10-kor) nekiállni porszívózni?

Figyelt kérdés

Holnap már nem lesz időm, de mindenképp meg kellene csinálnom. Igazából fogalmam sincs, hogy mennyire hallatszódik át:D

Ti tennétek a szomszédokra és megcsinálnátok?:D


2012. okt. 13. 22:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Ha sokáig ébren vagy, elintézheted éjszaka, mikor már a többiek alszanak. Annyira nem hallatszik át egyáltalán, hogy alvó ember felébredjen rá. (Szerintem amúgy sem olyan hangos, hogy ne lehessen este 10-kor ilyet csinálni. A kisbabákhoz meg nehogy már a ház többi lakójának kelljen alkalmazkodni...)
2012. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

A kisbabákhoz meg nehogy már a ház többi lakójának kelljen alkalmazkodni...


Neked biztos nincs gyereked. Igaz, nekem sincs, de ha lenne, valószínűleg nagyon rossz lenne, ha felriadna a pici a zajra, és hullafáradtan nem tudnám visszaaltatni.

Nem mindenki alszik úgy mint a bunda, és nincs rosszabb, mint felriadni, és utána nem sikerül visszaaludni. No, de mindegy, téged biztosan nem zavar, ha másokat zavarsz, de szerencsére vannak még emberek, akik nem így válik.

2012. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
*vélik
2012. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18%
#12 Így van, nincs, és nem is szeretnék mert nem tudnék hozzá alkalmazkodni. Nem véletlen, ha valaki nem akar egy kisbabát az életébe. Azt nyilván nem tilthatom meg a vadidegen lakóknak hogy ők a saját lakásukba gyereket vállaljanak, nem is akarom, természetesen aki szeretne gyereket, az vállaljon.. De emiatt én nem fogom kényelmetlenebbül élni az életem a saját lakásomban. Ennyi erővel akkor napközben se csináljon senki semmi zajosat, mert a kisbabáknak délután is aludniuk kell.
2012. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi erővel senki soha semmi zajosat ne csináljon. Igen. De az egy elfogadott társadalmi norma, hogy éjjel az emberek többsége alszik, tehát nem zavarjuk zajos tevékenységgel.
2012. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez oké, de este 8 az még nem éjszaka. Ha a babák elalvása miatt nem csinálsz már este 8 után semmi zajosat akkor délután se csinálj.
2012. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%
a kérdező 10-kor akart porszívózni, nem 8-kor
2012. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Porszívózás? De örültem volna annak... Helyette tökéletes ismereteim voltak a felettem lakó szexuális szokásairól. ...talán túl alaposak is... Mindazonáltal úgy élj, ahogyan azt másoktól is elvárnád, szóval légy tisztelettel a szomszédaiddal szemben.


3 éve kertesben lakom, és ilyen problémák nem kell, hogy érdekeljenek. Volt, már, hogy hajnali 4-kor kompresszort használtam, mert a későre nyúlt munkám megkívánta...

2012. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
22%
Tudom hogy 10-kor akart, de te(?) meg erre azt írtad, hogy este _nyolc_ után nem csinálnál már ilyesmit.
2012. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Lol, mennyi válasz:DDD

Nem porszívózom.


De egyébként érdekes a dolog, mert a szomszédoktól porszívózást pl. sosem hallottam.

De éjszaka már hallottam, ahogy nyögnek, meg azt is, ahogy ordibálnak egymással (természetesen azt is éjszaka).

Lehetséges, hogy az ordítás és a szex áthallatszik, de a porszívó nem?:D

2012. okt. 14. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!