Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri venni egy árammal...

Megéri venni egy árammal működő seprűt? Ami csak a szöszt, ilyesmit szed össze. Helyettesíteni tud egy porszívót?

Figyelt kérdés

Laminált padló van nálunk elég sok helyen és erre megfelelne csak nem tudom mennyire éri meg.

Link: [link] vagy ws teleshop féle


2012. dec. 9. 12:57
 1/4 tetris ***** válasza:
Szia! Nekem van ilyen. Jól lehet vele összetakarítani, de nagyon hamar lemerül az aksija, és lassan tölt fel. Teleshopos van nekem. A Philipset nem ismerem.
2012. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A retró mechanikus tili-toli a legjobb!
2012. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolt75 ***** válasza:

Ha már ilyenen gondolkozol a tili toli a tuti. Ezek az akkumlátoros kütyük lehet , hogy ók amíg jó az akksi , pont a gari iedjéig aztán röhög a multi a markába otthol meg eggyel több szemét van :-)


A hasi-tasi nem kér kódot, a tili toli meg nem kér akksit!

2012. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mechanikus tili toli a laminált padlóról nem szedi fel a szöszt, csak az akkumulátoros. Nem egy nagy eresztés az sem. Már kétfélét vettem, de egyik sem hozta meg a várt hatást. Ahogy hajtja a hengert a motor, a légáramlat elfújja a szöszt maga elött. Szerintem ne vegyél.
2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!