Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon pisiszagú a vécénk,...

Nagyon pisiszagú a vécénk, pedig esküszöm gyakran takarítom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hetente legalább 3x felmosok körülötte, letörlöm az ülőkét és a csempét domestosos kendővel, belülről kisúrolom, és mégis :((((
2008. máj. 31. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tegyél bele olyan utántöltős wc illatosítót.
2008. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy el van vízkövesedve. Az is okozhatja a problémádat. Lehet, nem is látod, mert takarásban van a vízkő, azon a részen, ahol nem férsz már hozzá takarításkor. Ebben az esetben értelemszerűen a vízkőoldó ajánlott, de ne várj tőle azonnali eredményt! Használd addig rendszeresen, amíg meg nem szűnnek a szagok.
2008. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A faülőke, (az MDF is az) és a csészében lévő vízkő is hajlamos megszívni magát a kipárolgó ammóniával, az is okozhatja!

Vízkőtelenítés, ülőke csere segíthet! Az öblítés is fontos, ne álljon benne a pisi!

Ha másképp nem megy szaglássz kicsit, és cseréld ki azt ahonnét a legerősebben jön a szag!


Tudom most "trendi" a víztakarékosság, de nem andalúziában vagyunk! :-)

(Ezt ne vedd magadra, csak általában írtam.)

2008. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok újat nemtudok az elöttem szólók után mondani, csak egy kis tipp: a dm-ben lehet kapni wc tablettát (saját márkájuk), amit a tartályba kell tenni (igaz picit megfogja a kék szín a tartályt belülről) és így minden öblítésnél átmegy a csészén egy fertőtlenítés. Olyan 300-400 forint körül van (ha jól emlékszem), 2db van egy csomagban és elég sokáig kitart.
2008. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Egy teljes flakon domestost önts a wc-be,hagyd fél órát hatni,aztán forró vízzel öblítsd le.Nekem elért odáig a zuhanyozófej,így egyszerű volt Később már (ha megint büdi van) elég kevesebb domestos.

Van bűzelzáró? Fontos!

2008. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%

A férfi használókat kötelezni kell, hogy ülve pisiljenek. Először berzenkedni fognak, de a következő módszer meggyőző: tegyél a WC mellé egy tálcát vagy más síma felületet (karton, stb) függőlegesen. Kérj meg valakit, hogy pisiljen állva, majd szémolja meg a kifröccsenő cseppeket a tálcán! Na, az mind a földre, falra, akárhova kerül.... és büdös.

Ja, egyébként én férfi vagyok, és 15 éve ülve pisilek, valamint a fim is ezt teszi, mégsincs semmilyen személyiségfejlődési problémánk. :-)

2008. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Kiegészítés: azt elfelejtettem írni, hogy természetesen NEM büdös a WC-nk, és ha nem itthon vagyok, símán észreveszem a WC be lépve, hogy ott mi a férfi használók szokása. Szagról.
2008. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a lidlbe vettem kék tablettát a tartályba, 250ft 4db és 4 hétig elég .Fertőtlenít, illatosít, és és még a lányom is szereti mert szép kék a víz mikor lehúzza.Ha nem tartályos a wc-d van olyab tabi is amit a wcbw kell dobni,és ott fejti ki a hatását.Azt a tescoban láttam 400körül volt és 16db-os.Én a nyaralóban a wc-nket sósavazni szoktam mert sokan megfordulnak ott.Mégsem büdös.
2008. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-be kapható tablettát én is kipróbáltam!És téányleg nagyon jó és tök hippi a kék szin :D

Bár engem az is motivált hogy le váltsam a wc kagylóra akasztható fertötlenitöket hogy a két éves drágaságom állandóan kivette és jobbik esetben a wc mellé dobta de volt olyan hogy eldugult a wc-énk és könyékig bele kellett másznom hogy ki tudjam halászni!


Úgy hogy ezer hála a tipp-ért!:D Mostantól csak ezt használom!:)

2008. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A vécé nálunk is büdös volt de megoldottuk úgy hogy öntöttünk bele fél doboz hipót fél óra mulva húzd le és a lidlis tabletta tényleg jó ha tartályos a vécéd akkor dobj bele egy tabit az egy hónapig jó.És ami nagyon fontos hogy később se térjen vissza a szag mindig rendesen legyen lehúzva még pisi után is amit a férfiak hajlamosak elhagyni.Tehát nem csak kicsit rendesen lehúzni.A vécé ülőkét meg két havonta kb érdemes hipós vízbe áztatni és magától leázik (kb fél-egy óra mulva)a sárga kosz sárga pisi maradvány.Mert az is okozhatja a bűzt.Remélem segítettem nekem bejött.Néha egyszer egyszer érdemes domesztost önteni bele heti egyszer ha gondolod.De amúgy havi egyszer vagy ha érzed hogy keletkezik a szag akkor meg lehet ismételni ezt a procedúrát.
2010. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!