Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok gőztisztítót kölcsön...

Szoktatok gőztisztítót kölcsönözni házimunkához?

Figyelt kérdés
EGy nagyobb takarításhoz, pl fürdő csempéjének, járólapnak a tisztításához. Milyet ajálotok? Kb mennyi a kölcsönzés?
2009. szept. 15. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kölcsönözni szoktam, hanem vettem egy gőzpingvint és gyakran használom. Főként a járólapok közötti fúgák és a tűzhely melletti csempéken lévő zsíros szennyeződés takarításakor jó. Gondold át, hogy milyen nagy az a terület, amire használod, mert , lehet, hogy jobban megérné venni egy kisebbet.
2009. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem, csak nem tudom, kell-e. Jobban szeretek mindent folyamatosan rendben tartani, mint egyszer tövig sikálni a kezemet, egy évben 2-3x át szoktam sikálni a járólapot, de most kisbaba mellett sem időm, sem energiám nincs ilyen sziszifuszi munkára. És neked milyen típusú van? Láttan Karchert, kisebb fajtát 20.000,-ért, megéri???
2009. szept. 15. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem márkátlan német van, a Pluszban vettem kiárusításkor. 4 vagy 5 ezer volt. Nagyon megérte, mert a WC perem alatti részét is ezzel szoktam és ne tudd meg mi jön ki, pedig használok toillet-kacsát meg minden vackot. Ha kisgyermeked van, akkor még jobban megéri egy olcsóbbat venni,mert a gőzzel vegyszer nélkül tudsz jól tisztítani.
2009. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen gondolataim voltak nekem is, csak az ember nem mindig mer belevágni ilyen NO-Name dolgokba, hiába olcsó, az lehet, h drága lesz, ha csak 1X használhatod. De körül fogok nézni mindenképpen, köszi a tanácsokat! Minden jót!
2009. szept. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!