Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

A Prontohoz hasonló bútortisztító-ápoló szert, de olcsóbbat lehet kapni valahol?

2009. szept. 16. 09:27  Privát üzenet  

A válaszok
Lidl-be. Kb 300Ft.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009. szept. 16. 09:35 Privát üzenet
A Dm-ben meg van ilyen bútorápoló kendő, Alex a neve. Nagyon jó a fára, méhviaszos. Nem tudom hány darab van benne de sok, és jó csúszós lesz tőle az asztal :D

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2009. szept. 16. 09:57 Privát üzenet
Én Tesco-sat vettem, nekem jó volt.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2009. szept. 16. 14:09 Privát üzenet
Én az egyik sarki boltban vettem, vmilyen Coop-spray méhviasszal,kb. 250ft, de nekem bevált.

# 4/5Időpont 2009. szept. 16. 18:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

# 5/5Időpont 2009. szept. 18. 13:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lesz egy rózsaszín / színes ruhából vakítóan fehér, vagy legalább valami ahhoz hasonló. Gondolom, hogyha csak beleteszem hypo-s vízbe, akkor nem sokat segít. Van valakinek valami tippje?
Az olyan takarót ami hasonló anyaggal van töltve mint a vatta hogyan lehet kimosni?
A velur ápoló, az tiszít is? Tegnap megakartak győzni róla az eladók, bár a termékre ez nincs ráírva! Megvegyem-e vagy ne? Csak olyan volt, itt falun nincs is sehol ilyen. A...
Perwolhoz hasonló mosószert szeretnék olcsóbbat . Esetleg valaki ismer olyat?
Szegeden hol tudok venni ilyen, vagy ehhez hasonló dobozt?
Nagyon tetszik a Splendid gyapjúmosószer illata. Van valami öblítő, aminek ugyanilyen vagy hasonló illata van?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!