Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kb hány mosást bírnak ki...

Kb hány mosást bírnak ki nálatok a fehérneműk? (És hány fokon? )

Figyelt kérdés
(100% pamut bugyi/alsónadrág, 70-80% színes pamut zokni, ilyesmik.) Jobban megéri alacsonyabb hőfokon mosni, és utána átvasalni? Vagy attól jobban elhasználódik az anyag?

2013. júl. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1.5 évet bírnak a fehérneműk, és 1-et a zoknik. De a zokni is inkább cipőváltáskor megy tönkre. (Pl bakancs télen leselejtezi szinte mindet, máshol koptatja mint korábban a félcipő...)
2013. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 40 fokon mosom a többi ruhával együtt. A bugyikat 1-2 évig is hordom. A zoknik hamarabb kilyukadnak. De azok is bírnak azért 3-6 hónapot.
2013. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak újszerű állapotban lévő 8-9 éves bugyijaim is. A többségük 2-3 éves és szintén újszerűek. Én 30 fokon mosom, ráadául dióval, Mint minden ruhát, ezeket is teafaolajjal öblítem ki (ecet+teafaolaj+víz), ami nagyon fertőtlenít.
2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A zoknik átlagéletkora pedig max. 3 év.
2013. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!