Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel profession folteltávolít...

Ariel profession folteltávolítóról vélemények?

Figyelt kérdés
Kimarta a bőrömet, a kád foltos lett tőle, a folt pedig nemhogy ugyanúgy a ruhán marad, még lila is lett a fehér póló. Remélem mosás után kimegy belőle a lila. Nagy csalódás. Tudtok valami jobb folteltávolítót. Elsősorban konyhában szerezhető foltok ellen. KÖSZI
2013. aug. 7. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bármit próbáltam, semmi nem használ garantáltan mindenre.

A legjobban a Vanisch szappannal vagyok megelégedve, de az sem mindenttudó sajnos, a 1,5 éves lányom foltkészítési tudománya azért még azon is kifog sokszor. Pillanatnyilag mindent azonnal beáztatok mosószeres vízbe, és mosásig ott áznak, akár 2 napot is, és így szinte azt mondhatom, nem lesznek foltosak a ruhák mosás után. Egyébként én most ezt találtam, amiről nagyon jó véleményeket lehet olvasni a neten, úgyhogy nekem ez lesz a következő, amit kipróbálok:

[link]

Ha megunom ezt az áztatósdit, vagy így maradnak izmosabb foltok, biztos ezt fogom kipróbálni, mert Vanisch, Ariel egyéb csoda folttisztítók nálam semmit nem értek, csak nekem is a kezemet mardossa, a foltok ugyanúgy a ruhán vigyorognak :(

2013. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ecetes ollónál nincs jobb.
2013. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!