Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem használnak a wc...

Miért nem használnak a wc tisztító kosarak? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Az agyonreklámozott wc tisztító, illatosító kosarak mögött fekete nyálka alakul ki a wc pereme alatt, Pedig pont ott nem kellene, hiszen ott érintkezik a felülettel a fertőtlenítőszer. A wc tisztasága nagyon fontos számomra, szinte betegesen vásárolom ezeket a fertőtlenítőket (arra gondolok, hogyha megjelenik valami új azonnal kipróbálom), de minddel ez a tapasztalatom.
2009. nov. 1. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanezért száműztem ezeket a házból. Nem találtam olyat, amelyik megfelelt volna.

Mindennap fertőtlenítem a wc-t: ülőke, csésze kívül-belül, wc kefe mosás, felmosás + hetente 1x csempemosás is. Így mindig kellemes, tiszta illat van bent és az egész csak 5 perc naponta (kivéve a hétvégi csempemosást :=) )

2009. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a vackokkal, hogy nem tisztító/fertőtlenítők, hanem csak illatosítók. Régebben még lehetett kapni normálisat, de manapság én se találok használhatót.
2009. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!