Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után, hogy marad a ruha...

Mosás után, hogy marad a ruha jó illatú?

Figyelt kérdés
Már mindenféle öblítőt kipróbáltam köztük a legdrággábakat és olcsóbbakat is,de csak addig illatos a ruha amíg meg nem szárad.Mindíg szabad levegőn szárítom a ruhákat,kellemes illatuk van,de inkább csak olyan friss levegő illatt.Nővéremtől kaptam babaruhákat hónapokon állt dobozban a padláson,de mintha akkor öblítették ki volna.Ő teljesen átlagos öblítőt használ, én is kipróbáltam,de nekem megint nem illatoztak a ruhák.
2008. júl. 4. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a mennyiségtől függ. Anyukám is sokféle öblítőt használt már, neki sem illatoznak annyira. De mi mindig higítjuk egy kis vízzel, lehet, hogyha a tömény koncentrátumot használnánk csak, akkor illatosak maradnának. Egyszer a barátom anyukája mosta ki egy pulcsimat állt több hónapon keresztül a szekrénybe, és olyan erős illata volt, mikor kivettem, hogy csak na.
2008. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,azt elfelejtettem írni,hogy általában töményen használom a koncentrátumot.Nem kérdeznéd meg azt az illetőt,hogy ő hogyan csinálta azzal a pulcsval.?
2008. júl. 4. 22:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs a barátod anyukáját és pulcsival!
2008. júl. 4. 22:47
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia, hát több öblítővel :):) De komolyan: veszel egy jó illatú szappant, vagy parfümöt ami nem erős de szereted az illatát és nyitva beteszed a ruhásszekrényedbe. Így mindig jó illata lesz a ruháidnak.
2008. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt is kipróbálom,de azért szeretnék rájönni az öblítés titkára.
2008. júl. 5. 09:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ma nem volt otthon. Egyébként vagy dolgozik, vagy valamerre van, szóval kábé kéthetente, h látom. Legközelebb, ha otthon lesz, és nem felejtem el, akkor megkérdezem tőle.
2008. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. júl. 6. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:

én dupla adag öblitöt hasznàlok,és nem szabad levegön szàritok,hanem a szàritom egy üres szobàba,vagy néha a folyosora van àllitva....

na igy illatosak maradnak

2008. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt is kipróbálom!
2008. aug. 15. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:
kevés mosopor,rengeteg öblitö,és amint megszàradt,be a szekrénybe
2008. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!