Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom a ruhásszkrényben...

Hogyan tudom a ruhásszkrényben álló ruhákat illatosítani?

Figyelt kérdés
Akármilyen öblítő, egy idő után beállnak a használatlan darabok és a többi is átveszi.
2008. júl. 6. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az illatpárna vált be. levendula vagy bármilyen virág is megteszi.

De nagyanyáink praktikái is csodákat tudnak, egy kellemes illatú szappan a polcra és kész!

2008. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Például, egy jó illatú pipadohány, bontva is csodát tesz.
2008. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Levendula textilzsákocskába kötve, fellógatva közéjük. Jó illatot ad (ha szereted az illatát), és a molyokat is elűzi!
2008. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Vegyél 1 üveg illó olajat, meg pár szál hurkapálcát.Az illó olajos üveg tetejét vedd le, és állítsd bele a pálcákat , amennyi csak belefér.Így a pálca felszívja az illatos olajat, és szép lassan engedi ki.A szekrény aljába téve nagyon jó illatúak lesznek a ruhák.
2008. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

ez mind nemjo!

én már megprobáltam a szappant ami nemvált be. nemvolt elég ilata hogy bennemaradjon a ruhában. és vettem már öblitöt betettem és elég jok lettek a ruhák tőle de később beszáredt. szoval maradt az öblitőszer a mosogépbe. vagy a parfüm

2008. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
bla-bla-bla-bla.....sok sikert!
2008. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én illóolajat használok,és nagyon jó.
2008. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szekrényt takaritsd ki.Az illatokat átveszik a ruhák,de ha felveszed,s parfümözöd magad,pacsuli szagod lesz.Tiszta szekrény,tiszta ruha,amit friss levegön száritasz.
2008. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az öblitövizbe egy-par csepp regebbi, nem hasznalt parfümöt teszek.Szaritaskor az egesz lakas is illatos lesz.
2008. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!