Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mosogatógép tabletta?

Figyelt kérdés
És az mennyibe kerül ?
2013. nov. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyen drága féléket vettünk amikbe minden volt,de ha nem tettünk + sót és öblítőt a géppbe nem voltakk szépek a poharak...Majd a lidlbe vettünk olcsó tablettát amihez amúgy ugyan úgy teszünk sót és öblítőt mint eddig és pont ugyan olyan minden mint a másikkal csak éppen kb negyed annyiba kerül.Próbálkoztam recept alapján házilag csinálni,de az amelyik kipróbáltam nem igazán jött be és nem próbálkoztam tovább.
2013. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért,telefonról nyomom
2013. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi . Nekem most lett mosogatógépem,most mi is a Lidl -ben vettük meg hozzá a dolgokat . A sót,öblítőt is mindig a Lidl-ben veszed ? Árban ezek is olcsóbbak itt,mint máshol ?
2013. nov. 2. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott szoktam,de most utoljára mindent egy helyen vettünk így tescos sót vettünk és somat öblítőt...amúgy a somat és a lidlbe kapható olcsóbb öblítő között nem fedeztem fel különbséget. Jah és most a tescoba volt port a leértékelt cuccok között,ha jól emlékszem valami 700ft volt és fitt power a neve 10az1-ben 750g és 30 mosogatáshoz elég és láttam még össz 4-5 dobozzal szóval szerintem veszek mert ha úgy van könnyebb a porból kevesebbet vagy többet tenni.
2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi szépen . Egy Lidl-s öblítő kb hány mosogatásra elég ?
2013. nov. 2. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Lidl-ben kapható tabletta nem jött be.

A dm-ben szoktam Somat-ot venni, a Finish-sel sem vagyok elégedett. Ha van kuponom, akkor szoktam venni, utoljára a 90 db-ost vettem 2000 Ft-ért.

Sót és öblítőt dm saját márkásat veszek, olcsó és nagyon jó. Lidl-ből még sót vettem, nincs különbség a dm-s és a Lidl-ben kapható között.

1 flakon öblítő és 1 doboz só kb. 5-6 hónapig elég és nálam minden nap megy a gép.

2013. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az Aldis Alio vált be. Olyan 25-35 Ft darabja teljes árban.
2013. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nekem is mindennap fog menni a gép,az tuti :) nagyon sok az edényünk mindig.
2013. nov. 3. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Aldisat szeretem meg a folyékony Somatot.
2013. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én most pont, hogy a somatot szidom mint a okrot, ilyen 10000000 az egyben cuccot vettem tök drágán, és nyomába nem ér a finish all in one-nak. Az olcsóbbakat nem tudom, eddig csak finisht használtam.
2014. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!