Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér szőnyegből hogy lehet...

Fehér szőnyegből hogy lehet kimosni a kólát?

Figyelt kérdés
10 perce folyt rá, már törölgettem nedves ruhával, vanish szappannal, de még látszik. :(
2009. nov. 21. 21:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha teljesen fehér, akkor Domestosos szivaccsal próbáld meg, majd tiszta vízzel
2009. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vanish, clorox, vagy tisztító ha nem nagy
2009. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vanish folttisztito folyadek, rajta kell hagyni,felhabzik es kiobliteni. A Domestos szerintem azert nem jo, mert a hofeher szonyeg ritka, ugyhogy ott vilagosabb foltot hagy. Ha teljesen hofeher akkor persze csinalhatod.
2009. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áztatás-az én tippem a köv.: forró vizzel bevizezni, a foltra por mosószer (Ariel),becsomagolod a mosóport a szőnyegbe,lavor rá forró víz és így hagyod egy éjszakát-ennyi és tutti siker! :O)
2009. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és attól függ milyen szőnyeg,mert én ezt a fürdőszobaival szoktam,persze ha óriás szőnyeg ez nem kivitelezhető (lsd csomagolás),de a foltra szórhatsz még por mososzert és bedörzsi így hagyod! :O)
2009. nov. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hófehér, akkor Domestos Fehérítő.

De aztán alaposan tiszta vizes ruhával átdörzsölni, mert a puha szőnyeg érdesebbé válhat tőle.

2009. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült kitisztítani. :)
2009. nov. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!