Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Most vettem mosogatógépet. Olvastam a használati útmutatóját, és nem értem mit hova kell tölteni? Van az ajtaján egy tabletta tartó rekesz, és van a gépben egy kis kosár is tablettának, akkor most hová?

Keress kérdéseket hasonló témában: mosogatógép

2014. febr. 19. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kosár szerintem a mosógatógép tísztitónak van. A sima mosogató tablettának van a rekesz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2014. febr. 19. 18:47 Privát üzenet

A mosogató sót a gép belsejében lévő só tartóba .

A tablettát az ajtóban lévő tartóba .Rövid programnál nem olvad el a tabletta,ezért ilyenkor jobb a gépi mosogató por .Ha nem olvad el a tabletta,az öblités sem lesz tökéletes.Ilyenkor látni a gép alján még habot is .

Egy jó tanács,a gép nem konyha malac.Ha nem szeretnél hetente karbantartást csinálni a gépen,akkor a mosogatni valókat alaposan tísztitsad meg.A gépnek nagyon finom szűrői vannak.Ha szennyeződéstől eldugul,romlik a hatásfok is ,a gép nem az elvárt minőséget hozza .

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2014. febr. 19. 18:55 Privát üzenet
Akkor mégis mire való a mosogatógép, ha a belevalót alaposan meg kell tísztitani? :D

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2014. febr. 19. 18:56 Privát üzenet
Bocs 3 as,olvasd el a használati útmutatóját,és mindent megtudsz belőle .Jah,és bent van a szerelők címsora is .

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2014. febr. 19. 19:33 Privát üzenet
Bocs, de 10 éve van mosogatógépem. A zsírt letörlöm papírtörlővel, de ennyi. Soha semmi baja nem volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2014. febr. 19. 19:36 Privát üzenet
Nagyon érdekes ez 5 ös.Akkor mégis csak letörlöd az edényeket ? Az előbb csak behajigáltad .

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2014. febr. 19. 19:43 Privát üzenet

A zsírt, tudod sütésnél, főzésnél. De a tányérról pl. nem.

De te meg azt írtad, hogy mindent alaposan le kell pucolni. Ennyi erővel msoogass kézzel.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2014. febr. 19. 19:44 Privát üzenet
Melyiket könnyebb kitísztitani,a tényért letörölni,vagy a szűrőt hetente.De miattam félig rakott kajával is berakhatod,nem az én gondom a többi.Mondanám a papir zsepit sem kell kiszedni a ruhákból ,a gép majd kimossa .

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2014. febr. 19. 20:23 Privát üzenet
Mint írtam, nem kell a szürőt hetente tísztitani ;) csak tudnám te akkor minek használsz mosogatógépet?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2014. febr. 19. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én vagyok az 1. kérdező.Akkor ezek szerint a mosogatógép tisztító is tabletta??Azt hittem az valami folyadék,vagy por amit ki kell mérni.

# 10/10Időpont 2014. febr. 21. 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek melyik a legjobb mosogatógép tabletta?
Mosogatógéhez mi a jobb-gazdaságosabb, a tabletta vagy a gél?
Lidl W5 vízlágyító tabletta. Nem árt, ha a ruhák közé teszem? Bővebben lent.
Szerintetek alaposan elöblíti a mosogatógép az edényeket, vagy utána el szoktátok öblögetni hideg vízzel még őket?
Van a DM-ben saját márkás mosogatógép tabletta? Érdemes venni?
Az Alio Classic mosogatógép tabletta is ugyanolyan jó, mint az Alio Complete?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!