Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes - e venni (max. ) 50...

Érdemes - e venni (max. ) 50 ezer körül (boltban) motoros fűkaszát, ill. vannak-e negatív tapasztalatok e témában (márka, típus)?

Figyelt kérdés
Vagy több pénzt kell szánnom rá, ha nem akarom, hogy több legyen vele a bánat, mint az öröm?
2014. márc. 10. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az olcsó gép olyan is .Mivel nem sok kaszálni valóm van,én is ilyenben gondolkodtam .MTD 190 eset vettem. Nem sokat kaszáltam vele ,az idő közben járt. 2. év első kaszálásakor

aztán megadta magát.Mentem a szervízbe, a boltba ahol vettem ,még a gyártóval is beszéltem.A válasz mindenhol az

volt,mit akarok én 40 ezer forintért.A jót meg kell fizetnem. Ez csak egy hobbi gép .Az egyik szerviz vezetője

ajánlotta a japán Maryjama fűkaszát.Közel 100000 volt.

Az 5kg kis gép,olyan mint egy álom.Ez már nem hobbi gép.

Merte ajánlani,mert egy önkormányzat ilyeneket vett 3 éve ,és egyet sem hoztak vissza javításra .Pedig ott aztán sok gazdája van .Nagyon kevés a fogyasztása,természetesen a hozzá előirt olajjal készül a keverék is .

Ezzel tényleg öröm dolgozni .

2014. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Nekem lenne vele sok kaszálni valóm - úgy meg pláne olyan kell, ami nem hobbi - gép. (sajna - ezt az ár miatt gondolom). Szívesen olvasnék még tapasztalatokat, hogy megalapozottabb legyen a vasárlás.
2014. márc. 10. 18:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért azt még megírhatnád, hogy milyen probléma lett az említett MTD 190 - nel - és meglehetett -e javíttatni, és mennyibe került időben és pénzben (a javítás)
2014. márc. 10. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Royal Einhell MSB34

Nem egy nagy gép, de lekopogom, igen pozitívan csalódtam benne. Volt hogy hatalmas területet kellett vele lenyírni nyáron 3-4 alkalommal, egy délután ment 4-5 órát szinte csak tankolásra megállva, és bírta gond nélkül.

Máig 1. rántásra rögtön indul.

2014. márc. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! . És az Einhell mennyibe került (kb.) amikor vetted?
2014. márc. 11. 06:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Praktikerben mikor volt ilyen " sátras " kiárusítás akkor volt 33.000 forint.
2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 11. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
15 éve én is olcsót akartam venni, de a szomszédom szerencsére lebeszélt róla. Vettem egy stihlt, és ráérős időmben elmentem vele maszekolni. Sok olyan szőlő van, ahol kiöregedett a gazda, a fiatalok meg nem akarnak kapálni, inkább lekaszáltatják a gazt. A nyár végére megkerestem a fűkasza árát, akkor eladtam féláron, és vettem egy újat.
2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást!
2014. márc. 21. 07:23
 10/11 A kérdező kommentje:
A hozzászólásokból az tűnik ki, hogy érdemes inkább több pénzt rászánni a vásárlásra. Győrben, a Praktikerben néztem, ott max 50 ezer körüli áron vannak (azok közül egyik márka sem, amit a válaszokban olvastam). Drágábbat/megbízhatóbb minőségűt hol keressek Győrben?
2014. márc. 21. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!