Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép tabletta h működik?

Mosogatógép tabletta h működik?

Figyelt kérdés
Egy tabletta egy mosogatáshoz elég?
2014. márc. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég.
2014. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hány alkalomra elég 1 tabletta?
2014. márc. 22. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
1
2014. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 mosogatás, 1 tabletta
2014. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

...és 1 db mosogatógéphez!


Látom nagyon összezavart ez a bonyolult szisztéma!

2014. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne használj tablettát, hanem por alakú (ill. szemcsés) mosogatószert. Tapasztalatom szerint sokszor nem oldódik fel tökéletesen, sőt a mosogatási folyamat végén egy részét meg lehet találni a gépben a folyadéktál alján, esetleg máshol. Az edényeken rajtamaradt víz meg határozottan csúszós (mosószeres hatású).
2014. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baj lehet a mosogatógépeddel, kedves utolsó. Én ilyet még sosem tapasztaltam.
2014. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kémikus és mérnök dolgozott évekig, és végzett el több tízezer kisérletet, hogy pontosan be tudják állítani a gyárban, hogy a többrétegű mosótabletta rétegei, a mosogatás melyik-melyik fázisában oldódjanak fel és fejtsék ki a hatásukat.

Vagyis melyik réteg oldódjon fel rögtön a mosogatás megkezdésénél, melyik 10 percnél, 20 percnél, 30, 40, 50 percnél....


De jön az okos háziasszony és marhául csodálkozik, hogy ha rövid programra kapcsolja, akkor nem olvad el az 50 percesre beállított tabletta!!


Persze mit lehet várni, ha egyeseknek az "1 mosáshoz/1 db tabletta" szisztéma is bonyolult!!

2014. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem bonyolult a szisztéma és fel is fogtam h 1 mosogatás 1 tabletta.Nincs még mosogatógépem és nézegettem a tabletta árakat és kicsit sokaltam az árakat és ezért merült fel bennem a kérdés.
2014. márc. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!