Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A karcher akkus ablaktisztitó...

A karcher akkus ablaktisztitó tényleg olyan jó ahogy hirdetik?

Figyelt kérdés
Vagy ez is egy olyan termék amivel csak kiszedik az ember zsebéből a pénzt?
2014. márc. 24. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A videó látványos,de húsz ezret én nem vállalnék be ezért.
2014. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem hiszem hogy megéri. Egyszerűbb lehúzni a könnyű gumilapáttal, mint egy akkus géppel szenvedni. Ha olyan hatalmas találmány lenne, a profik is ezzel dolgoznának. Igazából csak annyi az előnye, hogy nem kell a lehúzott mosószerrel foglalkozni. Kiváltható egy nedvszívó ronggyal.


https://www.youtube.com/watch?v=FGKdmKX1z64


Itt egy videó az ablakmosásról.

2014. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
régi a kérdés, de én most vettem egyet, ezért leírom: ez egy csoda. évek óta tervezgettem, hogy veszek, de drágának tartottam, most akciós, és ketten vettük, így bevállaltam. Családi ház, 7 nagy ablak plusz teraszajtó, nem egészen egy óra alatt kész, és TÉNYLEG NEM CSÖPÖG semmi vissza belőle. Ablakspricni fel az üvegre, elmaszatolás, lehúzás. Csíkmentes, foltmentes és száraz. Eddig utáltam ablakot pucolni, ezzel akár hetente is vállalom. Minden fillérjét megérte.
2015. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Már "csak" 15 ezer, beszereztünk egyet itthonra.

Előtte is gumis ablaklehúzóval mostam ablakot, és ha olcsó lehúzót vettem bizony nem hozta az elvárt eredményt. A pumpás, spriccelős rongyoskás egységgel úgy voltam hogy az meg mire jó? Na azóta már tudom. :)

Csak ajánlani tudom én is. Hogy megéri e az árát az nehéz kérdés mert van akinek a mosogatógép is pénzkidobás, de ha az embernek egy picit több pénze van amit időre szeretne váltani, akkor ez is egy olyan készülék ami alkalmas rá.

Eddig ami kellett a mosáshoz, edény, vizes, száraz rongy, lehúzó, + elpakolás mert csöpögött. Most csak egy nedves rongy a keretnek, meg ez a 2 mosóegység és már mosom is az ablakot. Elpakolni csak annyira kell hogy odaférjek az ablakhoz. Az üveg szélénél esetleg maradt foltot száraz ruhával letörlöm és kész.


Kérdés majd az lesz hogy mennyi ideig bírja a gumi, de lehet kapni csere gumit.


Aksi szokott még gond lenni, ebben Lítiumos az aksi amik egész sokáig szokták bírni így attól nem tartok hogy pár év után kimúlna, de 2 év gari van rá, így addig tuti bírja.


A praktikusságából fakadó előny, hogy mivel nem kell nagy levegővétel az ablakmosás előtt így ha van 5-10 percem könnyen átfutom a frekventáltabb ablakokat. Így valószínű egyenletesen tisztább ablakok lesznek itthon. Nem az eddigi várok a még be nem indul az öntisztulás és csak akkor pucolgatom.


Tisztítás csap alatt öblítéssel, piszok egyszerű. Nekem pont kimaradt egy ablak és mosás után szólt kedvesem hogy az kimaradt, de nem volt az az érzésem hogy megint kezdhetek mindent előröl. Csak vittem és lemostam.

2016. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!