Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép programok kérdés?

Mosogatógép programok kérdés?

Figyelt kérdés

melyik programmal szoktatok leginkább mosni?

1 hete vettünk és csak most tesztelgetem.

Indesit ,ezek vannak rajta:

1 program intenziv 2:25 perc

2 program normál 1:50

3 program áztatás 0:08

gondolom az eco fagyaszt legkevesebb áramat és vizet.

4 program eco gazdaságos 2:55

5 program gyorsmosás 0:35

6 program kristályok 1:30



2014. ápr. 2. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami 1 órás program: Az így elég szélsőséges, vagy megy minimum két órát, vagy fél órét.
2014. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ha vegyes szennyezettségű ruhát teszek be, akkor normálra teszem 40 fokon, az mondjuk nálam 56perc.

Ha szinte csak polókat, egyszer hordott nem koszos nadrágot, akkor gyorsra teszem szintén 40 fok az nálam is 35 perc

2014. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mi gazdaságoson járatjuk a mosó-és mosogatógépet is mindig. Valóban azért, mert ez a legtöbb esetben azt jelenti, hogy a program leméri mennyi edény/ruha van a gépben, és megfelelő mennyiségű vízzel és intenzitással mossa.


Míg az intenzív programon mindegy, hogy fél mosást vagy egészet indítasz, ugyanannyit használ.


A gyors nem tartalmaz szárítást általában.

A normálnak semmi értelme az ecohoz képest, ha van időd kivárni azt.


Mi az intenzívet szinte soha nem indítjuk el, inkább ha valami annyira koszos (ez azért igen ritka) vagy odaégett, akkor áztatjuk pár órát és utána tesszük be.

2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

u.i.: egyetértek, hogy a programok nagyon hosszúak, nálunk is fél-1.5 közötti a legtöbb.


Az indesit márkának egyébként sincs jó neve sajnos.

2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,most már megvettünk ez lesz egy darabig.Érdekes erről nem tudtam,hogy a mosogatógépek is magának méri ki a vizet.
2014. ápr. 3. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs leragadva semmi, vagy mondjuk ebéd után rögtön beteszem az edényeket, akkor 5. program. Ha kicsit koszosabbak, rászáradt az étel, akkor 2., ha viszont leégett, leragadt tepsi/lábas van akkor 1. Mondjuk az 1.-vel tényleg csak lábasokat/tepsit mosogatok. A kristályok program milyen?
2014. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a 6 on poharakat mutat.
2014. ápr. 4. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
A kristály program ahogy a neve is jelzi kímélő program, szóval kristálypoharak-edények, boros, pezsgős, likőrös poharaknak meg egyéb törékeny edényeknek való.
2014. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
indesitem van, ugyanezek vannak rajta. Ha nem nagyon koszosak, akkor a pohárprogram, ha koszosak, akkor a normál progi. Én estére szoktam az eco-t benyomni, ha addigra lesz teli. Ja, pohárprogramhoz vissza. Én is asszittem, h az speckó program csak poharaknak. A fenét :) Rövidebb ideig, de ugyanúgy 65 fokon mos :)
2014. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,és az eco hány fokon moss,mennyivel gazdaságosabb mint a normál program?
2014. ápr. 13. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!