Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép vízelvezető csövét...

A mosógép vízelvezető csövét elfelejtettem a kádba tenni. De amikor összetakarítottam nem volt 3 kisebb veder vizem sem.9. emeleten lakom. Beázhatott az alattam lakó? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mostam normál 40°-os programon és nem figyeltem rá. Mikor végzett a mosással már állt a pici fürdőnkben a víz. Szerencsére semminek nem lett baja, de amikor feltakarítottam maximum 3 kisebb veder vizet szedtem össze. A többi hová tűnt? Kb. 62 literes a fogyasztása a gépnek. Lehetséges, hogy beázott az alattunk lakó?

2014. ápr. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha a csövet melléteszed, akkor a mosás kezdetekor a töltési fázis végtelen ciklusba kerül, mert nem képes feltölteni vízzel a gépet. (ami bemegy, a csövön kijön)

Tehát logikusan, ha itt leragad, akkor nem lett volna befejezve a program, valamint bokáig állna a lakásban a víz.

Sokkal valószínübb hogy rosszul volt odatéve és centrifugálásnál leverte a csövet, és csak a dobban lávő vizet nyomta ki.

2014. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Elárulom, hogy 2 cső van, az egyiken megy befele víz,a másikon kifele ;) tehát első téves a feltevésed.
2014. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtatóan hangzana, de biztos hogy nem tettem bele a csövet a kádba és ki is mosott ahogy illik neki. Illatosak a ruhák és nincs már öblítő és mosópor sem az adagolóban.
2014. ápr. 3. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Második: Nem mondod?!

Elárulom, hogy ugyanarról beszélünk... (értelmező olvasás pls...)


Kérdező: Akkor két eset lehetséges:

-fejlettebb a mosógéped és van szelepe kifelé is, akkor az első felvetés nem áll.

-Marha gyorsan lefolyt a víz, és nagyon beázott a szomszéd :P (reméljük nem)


(UI: saját tapasztalatból írtam az elsőt, elindítottam a mosást, el kellett mennem fél órára, mire hazajöttem az egész lakásban állt a víz... A szomszéd kicsit ázott csak be, bár egyből nekiestem vízes porszívóval.)

2014. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát beázott a szomszéd. Nem tudom mi ilyenkor a teendő vagy sokba fog-e kerülni. De beszél majd a közös képviselővel és utána kiderül. Szerintetek? Mire számíthatok?
2014. ápr. 3. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Második, az első teljesen jogos észrevételt írt le. Kár volt lepontozni, mert igaza van.
2014. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy szobafestésbe fog kerülni, ha másban nem esett kár.
2014. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!