Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penész eltüntetése zuhanyzóból?

Penész eltüntetése zuhanyzóból?

Figyelt kérdés
A szigetelés mindig penészes lesz, és sose jön le az összes? Tippek. (Mielőtt jönnének az öko emberek, az ecet nem vált be, így valami erős kéne9
2014. máj. 25. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az okat kell megkeresni, mivel a penesz a nedvesseg okozza, valahol a rendszerben van a hiba, szakembernek kell megmutatni!

Hasonlo problemam volt, amit a falban levo csonek a repedese, torese okozott pl.

2014. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Zuhanyzó nemrég lett megjavítva, akkor lett új szigetelés is, mégis penészedik.
2014. máj. 25. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, pedig szellőztetünk, stb. Én időnként bő hipóval átáztatott wc papírral/törlőkendővel/zsepivel/vattával, ez most mindegy: szoktam letakarni annyi időre, hogy elmegyek dolgozni, és ha hazaértem, addigra szépen leszívja.:)


Ecettől én nagyon durván hányingert kapok, szóval azt én se használtam soha:)

2014. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi :))

Én meg úgy vagyok, hogy az ecet a kajába való, nem takarításra. Ez a mindenbe ecetet mánia már nagyon unalmas.

2014. máj. 25. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is olyan tré ez a biózás:D Hülyék ezek. Ecetet csak salátába teszek évi kétszer, ha tojásos nokedli van. Bakker, de megkívántam...Na mindegy, szóval én a háztartásom se viselem el az ecetet :D Nemhogy azzal öntözzem a kádat:D


Még az jutott eszembe, hogy nem kell gyári hipó (nekem apukám régen azt hozott, iparit), hanem jó a bolti 99 Ft-os DM-es, tudod a sima fekete dobozos. Nekem ő és a hideg zsíroldó a legjobb barátaim a háztartásban. Szinte már szerelem!!!

2014. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kínomban kipróbáltam ecetet, és semmit se használt :D:D

szóval nem tudom aki azzal takarít, az mégis hogyan?

Igen, tudom, az a fekete dobozos, köszi :)

2014. máj. 25. 16:33
 7/15 anonim ***** válasza:
és, aki öblítő helyett használja? húúúú...friss meleg, ecetszagú ruhák, nyami...még jó, hogy a mosógéptől egy ajtóra van a vécénk.:D
2014. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt állítják nincs ecetszaga :D:D nah persze :D
2014. máj. 25. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:

A fürdőszoba nem kóser.

Penészeltávolító bizbaszt az obiban lehet kapni. k.urvaerős, de hatásos. körömkefével kell ledörzsölni vele. Viszont szellőztess, mert beájulsz tőle.


Én meg a cocolinótól kapok hányingert.

2014. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Szavó nekem baromira bevált, eddig még mindenhonnan eltüntette a penészt (nálunk, mivel nem tudtuk, hogy ennyire durván vizes a lakás, még a fuga is penészedett...)
2014. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!