Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » AEG, Electrolux vagy Candy...

AEG, Electrolux vagy Candy mosogatógép?

Figyelt kérdés

E három közt vaccilálunk, 2en vagyunk.


Candy:

[link]


Legolcsóbb, ez miatt gondolom a 'leggegyibb' is a 3 közül, bár a szükséges feladatát ellátja. Belül fém, belül 1 helyen elférnek lábasok is. Viszont a szervíz csak 2-3 nap múlva jön, ha gáz van.



Electrolux:

[link]


Ez árban a középső, tetszik is, csak nem lehet lehajtani benn a tüskéit, ezáltal ha lábast teszek be, mást az alsó rekeszbe nem tudok. A tüskékre rá tudom tenni, de nem tudom, mennyire jó úgy. Viszont ismert, jó márka, van szervíze, ami 2 órán belül jön és javít. Nem mellesleg jár hozzá egy sportturmix és egy doboz tabletta. (linken látszik)


AEG:

[link]


Ez a legdrágább, bár nem sok különbség van ez és az Electrolux közt (jelenleg le van árazva 94,000ft-ra). Alul tele tányértartó tüskékkel, amik lehajthatók, így mehet bele könnyen a lábos is. Felül a kosár állíthatós, lejjebb lehet 'húzni' (nem tudom, hogy mondják), oda is sok minden befér.


Tudtok okosat mondani? 6 hós 0%-os hitelre vesszük, így havi 4000ft a különbség az első és utolsó közt, így végülis nem nagy tétel. Persze jobb lenne az olcsóbb, de ha a drágább a jobb, megvesszük.


Köszi a segítséget!


2014. júl. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Electrolux nálunk minden, a mosogatógép 9 éves, semmi baja.
2014. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az nem baj, hogy nem lehajtható a tüske alul?
2014. júl. 10. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a lábasokat be tudod tenni a tüskék közé.
2014. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!