Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy krémszinü szoknya foltos...

Egy krémszinü szoknya foltos lett (rgy másik ruhadarabtól ami rózsaszin). Már 1oszer kimostam, de nem ér semmit. Mi lenne ha Domestosba áztatnám? Nem sok esély van hogy arányos lenne a szine?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a folt eltűnik, de kifakítja Neked a szoknyát, ráadásul nem egyenletesen. Azért egy próbát megér, így úgysem tudod hordani.
2014. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam rosszabb nem lehet a szoknya,igy kipróbáltam. Hát semmi változás nincs. Bezzeg a barna nadrágom amiben takaritottam foltokban narancssárga lett tőle...
2014. júl. 17. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom(egyes voltam), én a gyerek nadrágjával jártam úgy, hogy foltosan fakult, aztán tönkre is ment, szinte foszlott, valószínűleg roncsolta az anyagot a klór.
2014. júl. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!