Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány perces mosogatóprogramot...

Hány perces mosogatóprogramot használsz, elégedett vagy a mosogatógép teljesítményével?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy valamit nem mos el rendesen? Ilyenkor azt visszateszed, vagy kézzel mosod el?
2014. aug. 6. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a normal program 2.5 ora. amit nem mos el, az altalaban vagy odaegett cucc es nem is kellett volna betenni, vagy rosszul lett bepakolva es takarasban volt. az elobbit kezzel kell ugyis elmosni, a masikat en siman visszateszem meg egy korre.
2014. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2.5 ra az legalább 2 hosszú program.Akkor te nokedlitől teszed be a mosogatni valót. Egy 30 perc közeli minden gépen van .Alkalom adtán nem árt hosszabban forró vízzel mosogatni,hogy leoldódjon az esetleges bent maradt zsiradék .A kezelési utasitás előírja,a mosogatni valóról a nagyobb szennyeződéseket el kell távolítani.A mosogatógép nem konyha malac .Rövid programoknál,port kell használni,a tabletta rövid idő miatt nem olvad el,és még az öblítő is habos lesz .
2014. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én eddig 50 perces programot használtam, de mostanában minden edény mosószeres maradt, pedig vettem mosogatógép tisztítót és ellenőriztem a fúvókákat is. Áttértem a másfélórás programra, csak nem értem, hogy eddig elég volt a rövid program is, mostanában meg nem. De lehet, hogy a tabletta lett más.
2014. aug. 6. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
1 órás program, amit kell előtte beáztatok, a zsírt kitörlöm, mindent elmos.
2014. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1,35 perces a program, 60°C fokon mosogat.

Szép tiszta lesz minden!

2014. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a teljes 60 fokos programot szoktam használni. Mindent külön rakok bele, sót, öblítőt, mosogatószert. Patyolattiszta és csillogó minden. Mondjuk gondosan pakolok be, hogy ne takarjon be semmi az alulról jövő vízsugárnak.
2014. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2:20 idotartamu eco program, szep tiszta lesz minden. 50 fokon mosogat.
2014. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!