Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » MDF farostlemez bútorelemeket...

MDF farostlemez bútorelemeket mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Konyhában sok folt van az ajtókon, de a múltkor nedves ronggyal letöröltem(nem volt nagyon nedves,kicsavartam rendesen)és elvetemedett több helyen, mit lehet csinálni?A jövőben mivel tisztítsam? Az elvetemedett részeket helyre lehet hozni?

2014. szept. 2. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy nem valami jó minőségű a bútorod. Szóval kb. mindegy neki mivel tisztítod akkor. Amúgy megpróbálhatod ezekkel a fújós, illatos tisztítószerekkel, azok kevesebb nedvességgel tisztítanak és szépen. Én úgy szoktam, hogy lavórba hozok meleg vizet, vizezek egy szivacsot, cif/frosch pár csepp rá és úgy körkörösen tiszítom. De még soha semmi nem vetemedett el, pedig nekünk is sok ilyesmi bútorunk van. Ha ez nem lenne járható út, akkor a spriccelős bútortisztítót használnám, mert az is leszedi, csak szerintem pénzkidobás, ha lehet vízzel takarítani. Viszont neked lehet nincs más megoldás sajnos.



De komolyan, milyen bútor ez, nem festett vagy fóliázott vagy valami? Annak nem lenne szabad vetemedni.

2014. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hell-ikon ***** válasza:

Nem hinném, hogy a takarítástól vetemedett meg. Akármilyen gyenge minőségű faanyagból vagy faszerű képződményből is van egy bútor egy alig nedves ronggyal történő takarítástól még nem mennek tönkre.


Én tavaly hagytam kint a kert végében egy egyik oldalán festett, másik oldalán kezeletlen farostlemezt, azt érte az elmúlt 1 évben minden, amit időjárástól kaphat és most kezd darabjaira hullani.

2014. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!