Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elromlott a régi tipusu...

Elromlott a régi tipusu kuktám gumija. Más baja nincsen valószinü.4 literes. Honnan tudnék venni, ami nem online? Van valahol ilyen bolt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szegeden pl. több is...

Háztartási gépek alkatrészboltjában.

2014. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vas-edény (Pesten a sárga-fekete), tesco háztartási gép osztály, piacon is láttam már, ott ahol a tepsiket meg a hagyományos zománcos lábosokat árulták.
2014. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pesti vagyok. Még van vas-edény?
2014. nov. 3. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van még néhány, például egy a Körúton, közel a Margit hídhoz, egy Újpesten a piac közelében, és egy a Vámház körúton, a Kálvin tér és a nagy piac között. De konyhafelszerelést más néven is láttam már.
2014. nov. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vettünk gumit, de azzal sem jó. Akkor mi baja lehet?
2014. nov. 4. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ereszti a gőzt a fedélnél?
2014. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy jól helyezted-e a tömítést az "árok"-ba. A gumi egyik fele le van kerekítve, az kerül az árok mélyére, a sima fele látszik. Nyomogasd körbe, hogy mindenütt a helyén legyen. Ha ez nem jön be, nincs más ötletem.
2014. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olvadó betét ment ki. A nagy kuktámét kivette a Férjem, és most jó lett. Nem kell ujat venni.
2014. nov. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!