Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol kell állítani a Stihl...

Hol kell állítani a Stihl fűrészen, a lánc olajzásán?

Figyelt kérdés
Keveslem az olajzást,ezért szeretnék egy kicsit állítani hogy jobban olajozza a láncot..

#Stihl #lánc #olajozás #láncolajzó
2014. dec. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sehol. Vagy az olajszűrőd van elrakódva vagy az olaj útjába van valami szemét. Mert ha csak lassan forgatod a láncot negyed gázon akkor kevesebb olaj csapódik le a láncról mint ha teljes gázon forgatod. Ezt én is kitapasztaltam. Ebből adódóan automata a láncolajozás. Bemész a konyhába és a falon kipróbálod.
2014. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
ha alul nincs csavar neki akkor nem lehet,a gép alját nézd meg
2014. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az olajzást a legjobban egy hagyományos barna kartondobozon tudod ellenőrizni...tartsd fölé kb 10~15 centire,és 3~4mp-ig húzzad neki.
2014. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az ms 170-én pl. A kipufogó mellet a vezető felöl van egy kis csavar azzal
2015. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 agytornász válasza:
Csak ajánlani tudom, hogy ha láncfűrésszel kapcsolatos kérdése van valakinek, akkor minimum a gép pontos típusát is érdemes beírni.
2018. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!