Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az előszobánk végig parkettás....

Az előszobánk végig parkettás. Mit javasoltok, hogyan védjük a cipővel behordott sár, piszok ellen? A parkettát jó lenne megtartani, eddig csak a szennyfogó előtéri szőnyeg jutott az eszembe.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Feltörlés felmosás felsöprés?
2010. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát igen 1, vagy 2 lábtörlő. Más nekem sem. Vigyázzatok arra, hogy ne karcolódjon meg, mert az csúnya tud lenni :S

Takarítás után használj (havonta 1x kb) bútorápolót rá, attól nagyon szép lesz.

2010. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
igazából egy darab kiselejtezett padlószőnyeg sztem télire megfelel, aztán ha vége a sáros lucskos időnek, akkor fölszedheted!
2010. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy kis szönyegecske télen nyáron szép!!Az ajtóba pedig lábtörlő és esetleg a cipőt ott le is lehetne tenni ha bemennek
2010. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ajtó előtt lábtörlő, belül talán egy kisebb szőnyeg, lehetőleg megpróbálod levenni hamar a csukád, nem járkálod össze, fal mellé radiátor alá m1, beraksz valami törülközőfélét, arra rakod, ha vizes :-) és felmosás persze
2010. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

19:53mas vagyok.

Nekünk padlóburkoló van az előszobában, de vettük egy hosszú szőnyeget. Inkább a szőnyeg kopjon mint a padló :) Egyszerűbb kicserélni :) Én is azt javaslom, hogy vegyetek egy szép szőnyeget oda :)

2010. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem rongyszőnyegek vannak az előszobában.Ha koszos,géppel könnyű kimosni.
2010. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!