Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlanátok...

Milyen porszívót ajánlanátok kis lakásba, ami nem túl nagy méretű, de nagy teljesítményű, nem túl drága és nem csak narancssárga színben gyártják?

Figyelt kérdés

3 éve szenvedek egy AEG ELECTROLUX VIVA SPIN tipusú porszívóval, már a kezdetekkor se működött jól, pedig nem volt olcsó. Később csak akkor szívott (valamelyest), amikor új HEPA szűrő került bele (több ezerért), most már ezzel sem.

Lehet, hogy egy hagyományos porzsákos nem lenne ennyire kényes?



2015. febr. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung tartályos van és tökéletesen üzemel, már vagy másfél éve és ez nálam nagy szó!

A szűrőjét ugyan gyakran kell mosni, de ez a legkevesebb.

Ez van piros színben is :D

2015. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsungokat nézegesd. Csak a szívóteljesítményt nézd. Amire nincs ráírva az 200w vagy alatti. Lepkefing. Sokszor a 2000w villamos teljesítményhez is csak ennyi jár. 400w szívótól már jó. Én porzsák párti vagyok.
2015. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a remek ötleteket. Már néztem egy-két Samsungot. Még nem döntöttem véglegesen, de egy porzsákos 440 w szívóteljesítményű modellt nézegetek. Ára 40 000 körüli, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeimet.
2015. febr. 21. 17:57
 4/4 anonim válasza:
Nekem a "dirt devil" nagyon bevált. Jó egyenletes szívóhatás, annyi a kontra hogy kicsit hangos.
2015. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!