Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akiknek bevált a mosódió,...

Akiknek bevált a mosódió, azok mivel használják? Mosószóda? Hol lehet a legolcsóbban venni diót? Pl. Müller?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én vaterán vettem, egy kilót 4000-ért. De pl a DM-ben fél kiló 3000, az sem rossz ár. Mi szeptember óta az első félkilós dobozt használjuk, és még a negyede bőven megvan.


Színes ruhákhoz csak mosódió megy, ha pedig nagyon koszosak, akkor egy kis oxigénes adalékpor. Ebből mindegy milyen márkájút veszel, mert mind környezetbarát. Pl Tescós, DM-es tökjó. De simán a dió is kiszed mindent, még a lekajázott terítőt is.


Fehér ruhákhoz dió, plusz kicsit több oxigénes. Egy időben oxi helyett mosószódát tettem, de attól keményebb volt a ruha.


Öblítőnek csak ecetet szoktam. Aki nem tud lemondani a gyári öblítőkről, az szerintem ne mosódiózzon, mert a gyári öblítő úgyis telenyomja vegyszerrel a ruhát. Ha szeretnéd, hogy illatos legyen a ruhád, akkor esetleg tudsz venni mosóparfümöt, de azt még nem próbáltam. Vagy cseppents illóolajat a mosógép dobjára, és akkor enyhén illatos lesz a ruha. Vagy használj ecetet, és a ruhásszekrényedbe tegyél illatpárnát, ha beleteszed a ruhát, pár nap múlva jó illata lesz.


Én még azt is szeretem az ecetben, hogy fertőtlenít, meg puhítja a ruhát, és élénkíti a színeket.

2010. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a TESZ-VESZ-en veszek most fél kilót 1700-ért.Hirdet a csaj hozzá való adalékokat, azért kérdeztem, melyiket vegyem meg.Tehát akkor jobb az oxi por.Én is ecetet használok öblítő helyett, engem kifejezetten idegesít az illatuk.Kösz a választ!
2010. febr. 13. 10:43
 3/3 anonim válasza:

A teszvesz-nél valóban nincs olcsóbb, de ott azért kérdéses a visszaváltás, minőség stb. Az én tapasztalatom szerint webáruházak közül a Zöldpolc a legolcsóbb.


Itt megtalálod a mosódiót és a hozzá kapcsolódó "kiegészítőket":

[link]

2010. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!