Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS Nagy lett a bugyi amit...

SOS Nagy lett a bugyi amit vettem házi praktikákkal tudnám valahogy kisebbíteni? 36 os es 5db volt 3000 a H&M be 34 est kellet volna vennem így utólag rá jöttem

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Add el valakinek, vagy hordd nadrág alá, akkor nem csúszhat le. Egy méret amúgy annyira nem szokott zavaró lenni bugyinál. Inkább legyen kicsit nagyobb, mint hogy bevágjon, és átlátsszon a ruhán, ahogy bevág oldalt.
2015. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a hosszanti nyilast bevarrod, bevasarlo kosarnak pont jo...
2015. júl. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzd fel nadrág fölé kívülre, úgy jó lesz a mérete.
2015. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Jelen voltál a vásárlásnál és mégis nagy lett???

Azt hittem anyósod vette bosszúból...

Tedd bele egy 5 literes fazékba, és főzzed 5 percig, hátha összemegy. Ha nem össze megy, hanem szét - akkor bugyifőzelék lesz belőle legfeljebb.

2015. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ott voltam csak 4 szarral össze volt varrva , es nem bírtam rendesen megmérni
2015. júl. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!