Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Hogy bírjátok ezt a...

Anyukák! Hogy bírjátok ezt a hőséget, hogy haladtok napközben a házimunkával?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
hú nagyon nehezen. mindkét gyerkőc nyűgös, a 1,5 éves kicsi egyfolytában sír, ha kikerülök a látóteréből. Most szusszanok, mert egész nap takarítottam. holnap jönnek a rokonok, a fiam 6. szülinapja lesz! Sütöttem, főztem hajnalba, és így is csöpögött a víz rólam. kb5- 6 adag ruhát zártam be a szekrénybe, nem vagyok hajlandó vasalni!
2015. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Mert a gyárban, vagy favágás közben nincs meleg.. Ezt a hülye kérdést..
2015. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Neki ez az élethelyzete, ez érdekli. Miért lenne hülye kérdés? A gyerekek, pláne a kisbabák hiperérzékenyek erre a hőségre. Egyébként sehogy nem bírjuk. Próbáljunk magunkon könnyíteni. Én is reggel meg este csinálok mindent. Például nem sütöttem volna, hanem most kivételesen megveszem készen. Kitartást mindenkinek! Gyári munkásnak, mindenkinek, aki ki van téve fokozottan a hőseg
2015. júl. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
hőségnek!
2015. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19%
Mi ventilátorral létezünk. De van, hogy bevizezem 1 éves lányom fejét, ruhacskáját...és többet pancsol a kádban, langyosabb vízben (Kis locsoló, vödröcske, játékok). Jó nagy a kádunk, de csak bokáig engedtem vizet bele és így is ott ültem mellette mindvégig. Jó móka lett belőle és elviselhetőbb a hőség, lakáson belül. Árnyékban, kint a kertben könnyebb. De mi csak barátoknál élvezhettük az árnyékban pancsolást. Kaját rendeltünk, amiután elfogyott az itthoni főtt étel. Több gyümölcsevés... Kitartást! Nem tart már sokáig.
2015. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!