Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti kivasaljátok a pizsamát,...

Ti kivasaljátok a pizsamát, alsóneműt ágyneműt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki szerint ki kell, de én nem szoktam.

2015. szept. 17. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem szokta, eleve olyan dolgot veszek amit nem kell vasalni, csak a pólókat szoktam meg amit nagyon kell...
2015. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha a szekrénybe kerül, akkor ki szoktam vasalni. Ha visszakerül az ágyneműre, vagy rám, akkor nem.

Fehérneműt sosem vasalok!

2015. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül az ünneplős blúzomat vasalom, semmi mást.
2015. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Zoknit is!


Neeem, dehogyis.

Ágyneműt jól kell teregetni meg hajtogatni.

Amúgy is max 2 napig lenne viszonylag normális kinézete.

Az otthoni pólókat is felesleges.

Se időt, se energiát (áram) nem fogok erre pazarolni.

2015. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem vasalok a fellépőruhámon és a cosplay ruhámon kívül. Ezek szerencsére évi pár alkalommal kerülnek elő s nem minden alkalommal kell vasalni őket.

Anyám a fehérneműt is vasalta... nekem vasalódeszkám sincs és évekig vasalóm sem volt. Eleve utálok vasalni, nem is tudok, nem is akarok :) Tényleg csak ha nagyon muszáj, de akkor is stresszes és nem sikerül jól.

Pizsamát tök felesleges vasalni, illetve aki úgy szereti, nyugodtan, nekem felesleges lenne nagyon. Ágyneműt ritkán használok, ami lehet, hogy igénytelenség, ha nem mosom a plédet folyton, de nekem így jó.

2015. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ingeket vasalok, semmi mást. A pólókat vállfán tartjuk a szekrényben, a többi dolgot feleslegesnek tartom. Egyszer vasaltam ki a párnahuzatokat, amikor koszosak lettek, gyorsba kellett kimosni, és vasalással hamar megszáradtak :D
2015. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
nincs is vasalónk:D
2015. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Az alsóneműn kívül mindent kivasalok.

Én így szeretem :)

2015. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

5. voltam. Ingek nincsenek, ruhavásárlásnál preferálom a vasalást nem igénylőt s vállfán száradnak a pólók, pulóverek. Nem rondák, bár nem is tartom a világ végének, ha kissé gyűrött, de tiszta a ruha (van anyag, amiben utazik az ember egy kicsit az autóban és gyűrött lesz, hiába vasalta ki, akkor mi van? De ez még istenes, van egy fellépőblúzom, amíg kivasalom az egyik oldalát, újra összegyűrődik a másik... Minden kórustag fúj rá). Inkább, mint hogy vasaljak :)

Ki találta ki, hogy nem vasalni igénytelenség? Egyszer egy fórumon nagyon kiakadtak, amikor megtudták, hogy nem szoktam vasalni...

2015. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Alsóneműt nem, nem is lehetne legalábbis elképzelésem sincs hogy lehetne kivasalni egy bugyit melltartót:)

Ruháim közül csak a vékonyabb anyagúakat vasalom ami mosás szárításnál gyűrődik pl selyem anyagúak.Ágyneműt pizsit nem szoktam ahhoz már vasaló mazochistának kellene lenni. Első alvásnál úgy is gyűrött lesz.

2015. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!