Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Élettársam szerint a wc-t...

Élettársam szerint a wc-t csak úgy lehet rendesen takarítani ha leszereljük az ülőkét és úgy tisztítjuk. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Szerinte ez nem takarítási mánia. Szerintem meg igen.

#takarítás #mánia ez?
2015. szept. 21. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A WC csészét meg kitépjük és alulról is megsúroljuk.

Amúgy viccet félretéve, a fedél felhajtása elég szerintem, azt alulról és felülről is meg lehet tisztítani leszerelés nélkül.

2015. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézne ki, ha mindig leszerelnénk az ülőkét, ahányszor csak tisztítjuk a wc-t. Hülyeség, amit az élettársad mond. Simon hozzá lehet mindenhol férni, csak hosszabb időt vesz igénybe.
2015. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
ha enni akar belőle, akkor jogos.
2015. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Valahol igaza van, mert alaferkozik a kosz, amit nem tudsz teljesen kiszedni mashogy.

De azert ezt remelem nem napi rendszeresseggel gondolja...

Lehet mondjuk havonta egyszer igy tisztitani, a kozbeeso idoben meg felhajtva.

2015. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Az ülőkét a helyén is meg lehet tisztítani, minden részét. Ha felhajtod, akkor alatta is tudsz takarítani. Kivéve a csavar helyén. De ott mi lenne koszos? És hogy jutna oda? Gondolom, nem a vécére csináltok, hanem bele :)
2015. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiket vissza sem lehet rakni, mert szétmegy az a műanyag csavarféle.
2015. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne rakjatok rá ülőkét. Csak eldobható papírt, amit minden használat után eldobtok. De azért a wc csészét fertőtlenítsétek le így is, minden használat után.

Ez nevetséges.

Az én wc-m úgy néz ki, mintha még sose használták volna. De ilyen hülyeségről még nem hallottam. Kissé mániákus az élettársad.

2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Én csak vagy 10 év után szedtem le de csak a neheze hozzáférhető helyek miatt, csavarok pereménél és ilyenek. Le lett súrolva tutkósra de eszem ágában sincs havonta ilyet csinálni. Nálam ez olyan sokéves karbantartás volt, de amúgy is nagyon tiszta vécé a miénk. Most kb reklámfotót lehetne róla csinálni, de ebben a szokásos tisztítás is közreműködik. Szerintem ha ficakjaiban igényli inkább vegye le, ez csak akkor lenne takarítási mánia ha kéthetente így csinálná. Míg jogos igény is van. Amúgy menjünk be egy jóféle hotelbe és ott vajon milyen állapotban vannak? Pedig ott se szedik szét naponta vagy akármi.
2015. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nincs igaza. De csak csinálja.
2015. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

3-4 hetente én is leszedem a vécé ülőkét és beáztatom, 5 perccel tart tovább, mint a napi takarítási rutin, ezenkívül akkor is, amikor vendégek érkeznek több napra.

Nem tartom takarítás vagy tisztaság mániának, számomra így lesz tiszta és pont.

2015. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!