Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki próbálta már a Helpy...

Valaki próbálta már a Helpy takarító szolgáltatást? Milyenek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Jók, normálisak, tiszta környezetet hagynak és szerintem korrekt áron vállalnak. Kipróbálod őket és ha nem szimpatikus akkor egy alkalom volt és kész. De lesz az több is!
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nagyon negatív. Az első alkalmat sem sikerült megszervezni. Megrendeltem jó előre a szolgáltatást, majd nem jött a takarító. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol bocsánatot sem kértek, csak hümmögött egy nő, aztán mondta, hogy majd visszahív. Azóta is várom. Az a nagy megbízhatóság, amivel reklámozzák magukat számomra nem ilyen. Szerintem az a minimum, hogy ők ellenőrzik előre, hogy ide tud-e érni a takarító, megtalálta-e a címet, akármi. És ha nem, akkor ők hívnak fel, hgoy elnézést, ennyi meg ennyi késés várható. Ez mind nem történt meg, azóta sem hívott senki vissza, a takarító nem jött meg, a bizalmam elveszett.
2016. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta nevet váltottak Rendire. Próbáltam régen is meg mostanában is, sztem sokat javult a dolog.
2016. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!