Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mikroszálas törlőkendőt...

A mikroszálas törlőkendőt hogyan lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Rákerült valami kosz, ami konstans összekeni a szemüvegeimet.
2016. jan. 8. 08:41
 1/9 Egyenes út ***** válasza:
48%
Sehogy.Vegyél újat,és TARTSD TISZTÁN!
2016. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyhén mosószeres vízben, utána sok tiszta vízel öblítve, öblítö használata tilos.
2016. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külön tokban tartom, nagyjából 2 hete vettem, de gondolom a szemüveg összekoszolta.. A mosószerrel mosás mennyire tuti módszer?
2016. jan. 8. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgyis használhatatlan, akkor mosd ki, mit veszítesz vele? Ha nem jön össze, veszel másikat.
2016. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kétszer vettem, de soha, semmilyen módszerrel nem sikerült tökéletesen kimosni őket, miután egyszer összekenődtek a szemüvegtől.

Úgyhogy nem is költök ilyenekre, van pár 20 éves, teljesen műszálmentes pólóm, ezek csak szemüvegtörlésre vannak fenntartva. 3-4 hetet bírnak egy mosással.

2016. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem, ha erre a célra van egy eszközöm, ami kifejezetten arra hivatott, amire használom. Megpróbálom majd a mosószeres módszert :)
2016. jan. 9. 11:59
 7/9 anonim válasza:
Szia, maximum 60 C fokon moshatóak a mikroszálas kendők, akár kézzel, akár géppel mosod őket. Arra figyelj még, hogy öblítő és klórtartalmú szerek ne érjék, mert ezek összetapasztják a mikroszálakat és tönkremegy a kendőd! Használhatsz bármit: folyékony szappant, mosószert, mosószappant, ha jó minőségű a kendő kitisztítja.
2018. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 9. 21:52
 9/9 Woody2 válasza:
Enyhén szappanos meleg vízben kimosod, lehetőleg hagyományos vagy mosószappannal. Alaposan kiöblíted. Megszárad. Kész.
2023. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!